Туристичний рафтинг "По Тисі разом": Циклогідромасажер "ТИСА -економ" своїми руками для домашнього використання Вiдпочинок "Клуб туристичного рафтингу ПО ТИСІ РАЗОМ"
Нами зацікавилися лічильник переглядів разів Залишайтеся з нами, ми працюємо для Вас! (команда туристичного рафтингу "По Тисі разом"

четвер, 15 березня 2018 р.

Циклогідромасажер "ТИСА -економ" своїми руками для домашнього використання

На численні прохання відвідувачів сайту від сьогодні подаємо схематичну комплектацію найпопулярнішого виробу із ряду Циклогідромасажерів "ТИСА-економ" та "ТИСА-побутовий".

Подібні пристрої зможе виготовити кожен із  Вас у себе вдома самостійно по нашій схемі, або ж по покроковому відео, викладному на відкритому каналі YouTube . та на офіційному сайті-блозі "Мережа циклогідромасажер ТИСА"

Всі складові запчастини сьогодні вільно продаються через Інтернет або у спец магазинах вашого міста.  Шукайте та вибирайте самі, або повний, оптимальний комплект за найнижчими цінами зможете замовити і у нас. Термін виконання замовлення - до 4-7 днів.
Окрім того, авторську 3D книжку (понад 310 стор)  із розгорнутою технікою гідро масажу, а також показами і протипоказами до його  використання (останні практично відсутні) та  результатами багаторічного досвіду тисяч користувачів "Душ Алексєєва" та "Бішофіт Полтавський", надсилаємо на Ваш запит за небайдужість, Вашу активність та інформаційну підтримку каналу і сайту.
Технічна харктеристика ЦИКЛОГІДРОМАСАЖЕРів "ТИСА": 
Розхід на одну процедуру гідромасажу тривалість 25-30 хв.: 
- вода холодна (15-16 *С )                         = 5-7 л.
- електроенергія (підігрів, тиск)               = 600 Вт.
- бішофіт кристалічний                             = 40,0 гр.
Загальна сума витрат на процедуру     = 5,00 - 6,00 грн.
Приблизна вартість необхідного обладнання -  3 370 грн.

Детальна поелементна комплектація, спосіб виготовлення та експлуатації пристрою розміщено на сторінці головного його  сайта  "МЕРЕЖА ЦИКЛОГІДРОМАСАЖЕР", або надсилаємо Вам по запропонованій на ньому підписці.
Покрокове відео як зібрати цю конструкцію своїми силами без особливих навичок та інструментарію розміщено на каналі   YouTube  ► youTube_Tyssa у вільному доступі. (тимчасово)
Техніка гідромасажу та майстерклас від професіоналів і детальна інструкція використання винаходу, а також догляду за ним надсилаємо Вам на замовлення разом із повним комплектом складових частин у стані "включи і працюй".

Вартість нашої послуги - Ваша щира молитва за наших захисників і волонтерів та мир в Україні. ◄ https://goo.gl/oxTFoW
За небайдужість, підтримку каналу та поширення інформації окрема наша Вам подяка.
Шануймося, бо ми того варті!

 КОНСУЛЬТАЦІЙНИЙ ВІДЕОКАНАЛ YOUTUBE

 ► ЦИКЛОГІДРОМАСАЖЕР "ТИСА"◄

https://goo.gl/4Fm3ig


Немає коментарів: