Туристичний рафтинг "По Тисі разом": Міжнародний забіг у вишиванках від тепер і в Хусті. ПРИЗОВИЙ ФОНД від ДКЗ Вiдпочинок "Клуб туристичного рафтингу ПО ТИСІ РАЗОМ"
Нами зацікавилися лічильник переглядів разів Залишайтеся з нами, ми працюємо для Вас! (команда туристичного рафтингу "По Тисі разом"

неділя, 20 серпня 2017 р.

Міжнародний забіг у вишиванках від тепер і в Хусті. ПРИЗОВИЙ ФОНД від ДКЗ

Ми на мапі загального Міжнародного забігу у Вишиванках: Нарешті!
Залишилося всього три доби. Маємо зробити неможливе.
Розраховую на підтримку шанувальників нашого краю.
Зареєструйтеся на події та запрошуйте до цього однодумців.  Айбо йсе Закарпаття вать ні? :) 


Подія Забіг у вишиванках у Закарпатті ► 
http://vyshyvanka.club/events/khust

Координація, реєстрація та умови участі у події тут: ► https://www.facebook.com/events/
головний сайт клубу: ► http://vyshyvanka.club/
сайт призового фонду забігу: ► http://tyssa.ozdorov.info
молодіжний табір у Джублику: ► http://djublyk.at.ua/Фото Жука Степана.
=======================================


друзі, це той текст, який прошу максимально поширювати. Покажімо собі самим в першу чергу, що ми можемо згуртуватися і зробити неможливе...
Адже ми Закарпаття!
І ніхто за нас окрім нас!
За активність у поширенні  20 вишиваних футболок в подарок та туристичний заплив по Тисі  від організаторів гарантує туристичний рафтинг "По Тисі разом"


УВАГА!
Туристичний рафтинг "По Тисі разом", як партнер і співорганізатор забігів у вишиванках заявляє про участь у його призовому фонді. Зокрема:


- по одному сертифікату переможцям забігу у різних номінаціях в кожному із міст-учасників - по одному сертифікату на кожну сотню учасників лотереї серед поширювачів інформації про ЗАБІГ У ВИШИВАНКАХ - 2017 Мова іде про БЕЗКОШТОВНИЙ заплив власника сертифікату в одному із туристичних рафтингів "По Тисі разом" протягом поточного року до початку наступного забігу у вишиванках - 2018. (згідно календаря турів)Іменний сертифікат вручається учаснику  на основі результатів забігу затверджених суддівським жюрі конкретного міста - учасника.
Для одержання вказаної послуги, власник сертифікату повинен:
1.  мати підписку на розсилку повідомлень про тури, у яких він зможе прийняти участь у зручний для нього час впродовж року із дня його видачі.
2.  іменний сертифікат повинен бути розміщений на сторінці його власника впродовж цього періоду.ГАРНІ ТУРИ  по Закарпаттю із елементами туристичного рафтингу "По Тисі разом"

* заповнити обов'язково

ДОДАТКОВА АТРИБУТИКА УЧАСНИКА:

Порядковий нагрудний номер учасника забігу видається кожній вчасно зареєстрованій на даній події особі будь-якої статі, віку і національності,  та незалежно від форми участі у ньому.


Реєстрація можлива також по одному із номерів телефона
диспетчера курортів Закарпаття:
050 99-33-498  050 540-20-47   096 915-94-94==============================
як це було: (відеозвіт)

Немає коментарів: