Вона прожила довге дуже непросте, проте прекрасне життя і всього за рік з невеличким до свого 90-річного ювілею відлетіла у вічність.
Про неї їще, на жаль, не знає "Вікіпедія", її життєлюбну правдиву вистраждану лірику іще, на жаль, не вивчають у школі, та й за межами Закарпаття іще мало хто знає це ім`я. Але я впвнена, що така літературна спадщина, котру пані Софія залишила прийдешнім поколінням, не загубляться серед перлин сучасної літератури.
![](https://4.bp.blogspot.com/-RqDckaOngkA/WERp-yA396I/AAAAAAAAUJA/UB9Q1OA9g8sII8ldLCn4ovD2aUCA6bkWgCEw/s200/28d39fc-14682186-1090588001019161-476284182387772558-o.jpg)
Її творчість справедливо признана "Золотим фондом бойківщини", тими, хто бодай раз торкався її своїм серцем, своїм розумом і своєю любов'ю. Її велике Слово без перебільшення можна прирівняти із Словом великої Лесі Українки. Її твори будуть вивчати в школах на рівні поетів із світовим іменем. Її палка відданість рідній землі буде прикладом патріотизму для майбутніх поколінь.
Приходьте! Буде тепло.
Унікальне, чи не єдине інтерв'ю із поетесою чеського журналіста - дослідника її унікального творчого доробку...
Запрошуємо до спілкування
Немає коментарів:
Дописати коментар