Туристичний рафтинг "По Тисі разом": ТУР ВИХІДНОГО ДНЯ Вiдпочинок "Клуб туристичного рафтингу ПО ТИСІ РАЗОМ"
Нами зацікавилися лічильник переглядів разів Залишайтеся з нами, ми працюємо для Вас! (команда туристичного рафтингу "По Тисі разом"

неділя, 24 липня 2016 р.

ТУР ВИХІДНОГО ДНЯ

Дорогі краяни та гості нашого сонячного Закарпаття!

Для вас особисто, ваших рідних та друзів, і взагалі - для всіх добродіів і доброчинців  про цікаве і корисне що обрадує вас уже найближчим часом, якщо прочитаєте це повідомлення до кінця.  Повірте, липневі дні,  як і будь-які дні протягом всього літа та осені, Вам варто провести із нами у сонячному Закарпатті, приймаючи активну участь у ювілейному  (10 років) сезоні туристичного рафтингу "ПО ТИСІ РАЗОМ". 
Цікаві спортивно-пізнавальні тури  на один-два вихідні дні у Закарпаття - для Вашого колективу як бальзам на душу.  Срібна Тиса зніме із вас всі фізичні та моральні перегрузки, які пригнічують і згинають до долу навіть найстійкішу людину.
-  "Наче розпочав життя із чистого листа" сказав не один із більше чотирьох тисяч учасників запливів за десять років нашого існування, котрий із моменту, коли зійшов із катамарана на берег зветься гордим іменем - "рафтер".  
   Унікальний 3D каталог всіх запливів за десятирічну історію туристичного рафтингу по Тисі із більше ніж 230 запливів за участю понад 4000 рафтерів-початківців, різних за віком, статком, професією та національністю, зараз нараховує рекордну кількість - понад 37 тисяч світлин. 
Не вірите?  -  ось він, історичний каталог альбомів,  ►► http://tyssa.ozdorov.info/p/blog-page_74.html ◄◄  якому, насправді, немає аналогів у світі. 


Організовано групові або індивідуальні місця поселень поблизу розгортання активних подій.  Більш розлого про це   ►► http://tyssa.ozdorov.info/p/blog-page_6.html ◄◄

Зустрінемось на Тисі разом!  
===========================================================

При необхідності термінового зв'язку просимо зателефонувати
тел.\факс:   03131 544-97        (стаціонарний)
                  03131 50 540        (стаціонарний)
мобільний:  050 - 540-20-47  (Степан) (цілодобово)
                  095 - 620-68-05  (Анастасія)  
                  050 - 99-33-498  (Валентина)
Залишайтеся і надалі з нами!
         Ми працюємо для Вас!

  Щиро, уклінно диспетчери  ІРС "ДКЗ"
--------------------------------------------------------------------------------
  Email: tyssa.ozdorov@gmail.com
  www.tyssa.ozdorov.info
  при нагоді також завітайте на інші наші сайти системи ДКЗ,

Запрошуємо Вас та Ваших друзів до участі в одному із щоденних запливів туристичного рафтингу  міжсанаторно-курортної флотилії ►► "ПО ТИСІ РАЗОМ" ◄◄tyssa.ozdorov.info

Немає коментарів: