Туристичний рафтинг "По Тисі разом": 9 травня 2008 р Вiдпочинок "Клуб туристичного рафтингу ПО ТИСІ РАЗОМ"
Нами зацікавилися лічильник переглядів разів Залишайтеся з нами, ми працюємо для Вас! (команда туристичного рафтингу "По Тисі разом"

пʼятниця, 9 травня 2008 р.

9 травня 2008 р

Заплив відбувся.   Запрошуємо учасників та майбутніх рафтерів переглянути нові світлини запливу 9 травня  а ткож  до спілкування, обміну враженнями. Сподіваємося на нові зустрічі у нових більш складних і тривалих запливах. 
Переглядів: 703 | Добавил: tyssa | Рейтинг запливу: 5.0/3 |
Всього коментарів: 16 1 2 »

0
* 16  
Диски зроблено. Досі не бачу реєстрацій на сайті як домовлялися. Вам нажаль також не зможу виписати посвідчення лише на Ім’я... Розсилати кожному поіменно не зможу - це не входить в домовленність. Можу переслати всім у Київ, як домовилися після реєстрації. Наразі зареєстрованих із Вашої групи лише 5 чоловік та й то не повністю. Що порадите? Відсилати лише тим хто серйозний?

0
15  
Степане, доброго дня! Які є новини по посвідченнях, бо люди вже дочекатися не можуть cool ?)

0
14  
Вітаю, Степане!!! Нарешті і я добралась до реєстрації!!! Рафтинг дійсно зачепив!!! Дякую Вам!!! biggrin

0
13  
Вот здесь еще фото с заплыва и поездки в целом:
http://www.foto.rambler.ru/users/yuriy.gupalo/57/ Юрий

0
* 12  
:-) Шановні рафтери! До неділі дочікуюся Ваших списків і реєстрації а відтак виготовляємо персонально поліграфію і у же в понеділок потяг потягне їх до ваших рук... smile Нагадую, що додрук буде неможливий. Ну, хіба що якщо буде пляшка Тиси на березі Тиси під час наступного "По Тисі разом"
----------------------------
Майже рафтерці обіцяю перемогу, якщо збережете їх до конкурсу...
Між іншим, а чому б і не започаткувати "Міс рафтерша" Гарна ідея.
Продовжуйте ... так так так... Що там має бути далі?
----------
Дякую за гарні слова! Хіба ж міг би я бути таким без Вас? smile

0
11  
Доброго дня, Степан та всі ті, що допомагали нам при нашій чудовій туристичні поїздці на річку Тиса! Дякуємо за гарно проведений час, прекрасну компанію та чудовий настрій. БУдь-ласка, Степан підскажіть, коли ми зможемо отримати посвідчення рафтера? Дякую заздалегідь.

0
10  
Доброго дня, Степан!
Все було супер! Ви справжній інструктор і просто чудова людина! Мозолі досі нагадають, шо я дуже старалася і сподіваюся, шо все ж таки виграю в конкурсі "Міс рафтерка" )))))))))

0
9  
якщо ведення блогу і десяток емоційних віршиків можна назвати спробою пера, то робила:) в моїх даних є адреса моєї сторіночки в livejournal, власне, там вже почала ділитися враженнями, правда до сплаву ще не дійшла:)
Конкурс - гарна ідея, лиш тут малувато активних учасників sad

0
* 8  
переглянув Ваші світлини. Навіть наслідив. :-) А спробу пера не робили? Опишіть свої пригоди і враження на форумі. Думаю що варто оголосити такий собі конкурс. Що скажете?

0
7  
фотки суперові! ось тут мої з цілої подорожі по Закарпаттю: http://picasaweb.google.ru/cvitulja/ValeyOfNarcissuses

Немає коментарів: