Туристичний рафтинг "По Тисі разом": ФЕСТИВАЛЬ ВИНА ТА МЕДУ «СОНЯЧНИЙ НАПІЙ». М.УЖГОРОД Вiдпочинок "Клуб туристичного рафтингу ПО ТИСІ РАЗОМ"
Нами зацікавилися лічильник переглядів разів Залишайтеся з нами, ми працюємо для Вас! (команда туристичного рафтингу "По Тисі разом"

ФЕСТИВАЛЬ ВИНА ТА МЕДУ «СОНЯЧНИЙ НАПІЙ». М.УЖГОРОД

Автор: Тетяна Богданець
Дата: 2012-12-26

Фестиваль вина та меду "Сонячний напій"

У центрі Ужгорода закарпатські винороби та пасічники представляють продукцію своїх приватних господарств. Учасниками фестивалю «Сонячний напій» зазвичай бувають і знамениті закарпатські сироварні. Організатори обіцяють насичену програму, а також великий вибір меду та вина. Кращі з них визначить експертна комісія.
фестиваль сонячний напій в ужгородіфестиваль сонячний напій

Попередній фестиваль "Сонячний напій" 2012р.

фестиваль вина в Ужгородіфестиваль вина та меду в ужгороді
В Ужгороді відбувся винний фестиваль "Сонячний напій". Цьогоріч організатори приготували постійним відвідувачам кілька сюрпризів. По-перше, фестиваль тепер триває значно довше. По-друге, його переможців дегустаційна комісія визначила ще до початку свята. Таким чином гості могли легко орієнтуватися серед численних білих, рожевих та червоних напоїв.
фестиваль сонячний напійфестиваль сонячний напійфестиваль вина в ужгороді
Усього організатори заходу разом із дегустаторами роздали 15 золотих, 26 срібних та 44 бронзові нагороди. Участь у фестивалі взяли майже 40 кращих виноробів Закарпаття.
Винороби розташувалися у підвалах "Совиного гнізда" по вулиці Ракоці. А сквер та Поштову площу зайняли продавці меду та сувенірів, а також ятки з наїдками.
фестиваль вина в ужгородіфестиваль вина ужгородфестиваль вина в Ужгороді
З огляду на робочу суботу площу Поштову не перекривали для руху транспорту. Однак, це не завадило гостям і учасникам фестивалю розважатися, торгувати і купувати. Цьогоріч звичний асортимент сувенірів був доповнений справді цікавми новими позиціями, а кількість вин зашкалювала.

Немає коментарів: