Туристичний рафтинг "По Тисі разом": ДЕГУСТАЦІЯ МІЦНИХ НАПОЇВ ТА НАСТОЯНОК «КЕЛЬТСЬКИЙ ДВІР» (М.МУКАЧЕВО) Вiдпочинок "Клуб туристичного рафтингу ПО ТИСІ РАЗОМ"
Нами зацікавилися лічильник переглядів разів Залишайтеся з нами, ми працюємо для Вас! (команда туристичного рафтингу "По Тисі разом"

ДЕГУСТАЦІЯ МІЦНИХ НАПОЇВ ТА НАСТОЯНОК «КЕЛЬТСЬКИЙ ДВІР» (М.МУКАЧЕВО)

Автор: Алла Попович

Дегустаційний підвал агросадиби «Кельтський двір під Ловачкою»

Кельтський двір МукачевоСтаровинний підвал довжиною в 45 м. розташований у підніжжі г. Ловачка, що височіє над м. Мукачево, на території агросадиби “Кельтський двір під Ловачкою” . На схилах цієї гори виноград вирощували з 14 ст..
Тут досі збереглися старі кам’яні тераси. Неподалік садиби знаходилосядавнє кельтське поселення – опідум.
кельтський двір МукачевоГора цікава ще й тим, що в середині 50-их років тут були закладені плантації лимонів, апельсинів, мандаринів та ін. субтропічних культур, як експеремент, який проводив академік Чхеїдзе. Акліматизувався тількичай, плантація якого знаходиться на Червоніій горі, однак понад десяток різних видів субтропічних культур таки вподобали собі місце на території агросадиби.
Кельтський двір Мукачево Дегустація напоїв Мукачево Кельтський двір дегустація Мукачево
Дегустаційний підвал агросадиби «Кельтський двір під Ловачкою» пропонує відвідувачам три варіанти напоїв. Зокрема, в перше на Закарпатті
Дегустація Мукачевотут запропонують скуштувати три види домашнього елю — кельтського, імбирного, та кукурудзяного,— виготовлених з натуральних продуктів без пастеризації та фільтрації, а також сидр власного виробництва. Отож, ель – це напій, схожий на пиво, але в його структурі нема хмелю. Основу елю складає солод, який зброджується, як у давнину – медом.
Порадують гостей також унікальні вермутиприготовлені на основі десяти видів європейських сортів винограду з використанням понад п’ятдесяти видів лікарських трав. Вже брендовими стали червоний вермут «Священний гай» та білий вермут «Боудікка».
Іншу групу складають натуральні настоянки з дикоростучих плодів, фруктів і коренів. Серед них особливою популярністю користуютьсяхренівка, кедрівка, тернівка, кизилівка, сливовиця, черешнівка, дичківка.
З ексклюзивних і витриманих напоїв туристи можуть смакувати джин, шнапс, граппу, орухо, ракію,виготовлених з сировини яку вирощують в агросадибі «Кельтський двір під Ловачкою».
Кельтський двір Мукачево дегустаціяКельтський двір Мукачево дегустація напоїв Кельтський двір Мукачево дегустація напоїв Кельтський двір Мукачево дегустація напоїв
Юрій Клованич Кельтський двірТепер у підвалі «Кельтського двору», у інтимній напівтемряві, під вогким кам’яним шатром, за широким дубовим столом, можна вести неквапливу філософську бесіду попутно куштуючи різні міцні напої, які настояні на закарпатських травах та ягодах. Любить Юрій Клованич (володар садиби) дивувати. Тому вирощує у себе на багатоповерховій (яка йде у гору терасами) ділянці різні екзоти - серед них: олива європейська, лавр благородний, гранат, зізіфус (китайський фінік), інжир, маклюра, дикий лимон, хурма, мушмула германська, барбарис, бамбук, пальма Трахікарпус Форчуна, шість видів середземноморських кипарисів, гінко, корковий та скелястий дуб.
Адреса:
Україна, Закарпатська область,
м.Мукачево, вул. Пiдловачна, 12

Немає коментарів: