Туристичний рафтинг "По Тисі разом": Найдовша у світі Хресна дорога Ісуса (Львів - Джублик, 300 км) Вiдпочинок "Клуб туристичного рафтингу ПО ТИСІ РАЗОМ"
Нами зацікавилися лічильник переглядів разів Залишайтеся з нами, ми працюємо для Вас! (команда туристичного рафтингу "По Тисі разом"

Найдовша у світі Хресна дорога Ісуса (Львів - Джублик, 300 км)

"Хресна дорога" - це богослуження, що спонукає нас до глибокої задуми над терпіннями Ісуса Христа в часі Його шляху від дому Пилата до гори Голгофа, що поблизу Єрусалиму. Оскільки не кожен може відвідати це місце терпінь, церква закликає нас духовно переживати 14 умовних зупинок (стацїй) Страждального Христа, які також нагадують нам і наші щоденні терпіння.
     Тож ідімо за нашим Спасителем, переживаймо разом із Ним, візьмімо приклад до наслідування і відчуймо цю велику і безмежну любов, любов Бога до людей.
     Беручи участь у багатьох паломництвах, прийшло на думку, що кожне паломництво можемо назвати хресним шляхом паломника, який подібний до Христового. Або ж навпаки: паломники стараються, щоб їхній паломицький шлях відрізнявся від туристичної подорожі. $CUT$
    Цим повідомленням сповіщаємо також про початок нашої спільної роботи над новим проектом від "ДКЗ" під назвою: "Останньою дорогою Христа", який розгортатиметься на найдовшій по відстані у світі (понад 300км.): Хресній Дорозі Джублицьких хрестів, установлених на проміжку від Львівського Високого замку до урочища Джублик - місце об'яви Пресвятої Родини, а також  у м. Києві, м. Львові  та Донецьку, де також встановлено Джублицькі хрести із метою об'єднання всіх Християн, як це просила Діва Марія у Джублику.
Роботи над цим проектом нещодавно розпочато, і ставимо на Ваш розсуд варіант забудови комплексу навколо кожного із 14 стацій Хресної дороги.
 Сподіваємося на Вашу підтримку. 
Для початку пропонуємо послухати думку із цього приводу та про місійну Хресну дорогу брата Теодора із чоловічого монастиря Джублика.
Інші думки з цього приводу будемо розміщувати тут по мірі їх надходження.
Пропонуємо також переглянути місця розміщення всіх 14 стацій (зупинок)  "Хресної дороги" (Львів - Джублик)
на мапі Vikimapia

Вступна частина

Стація перша
м. Львів. Високий Замок.  розміщення на мапі
Стація друга
с. Липники, Пустомитівський район
Стація третя
с. Рудники, Миколаївський район
Стація четверта
м. Стрий 
Стація п'ята            
с. Дубина, Сколівський район               
Стація шоста
с. Козьова Сколівський район             
Стація сьома  с. Нагірне, Сколівський район                розміщення на мапі
Стація восьма          перевал на границі областей                  розміщення на мапі
Стація дев'ята   с. Нижні ворота                                      розміщення на мапі
Стація десята           початок с. Чинадєво, Мукачівський р-н розміщення на мапі
Стація одинадцята     центр с. Чинадієво,  Мукачівський р-н  розміщення на мапі
Стація дванадцята    с. Верхній Коропець, Мукачівський р-н  розміщення на мапі
Стаця  тринадцята       с. Вільхівка, Іршавський район             розміщення на мапі
Стація чотирнадцята  с. Нижнє болотне. Джублик                   розміщення на мапі
Стація п'ятнадцята  Джублик   розміщення на мапі 


Згідно нашого задуму, на місцях розміщення кожної із стацій (зупинок) маємо намір спільно із Вами створити невеликі скульптурні комплекси - інсценуації страстей Ісуса.  Важливо щоб кожен із них був установлений митцями та із допомогою доброчинців  різних областей України.


Тут зібрано кілька проекцій композиції, що, сподіваємося, дасть Вам уяву про проект, який претендує на затвердження для розбудови. 
На наступних кількох сторінках даємо більш детальний опис та пояснення мотивації задуму цієї композиції.  (Див далі)Отже, щиро запрошуємо людей доброї волі, які готові взяти на себе посильну духовну, моральну фінансову та організаційну допомогу у цій доброчинній справі, долучитися до цього проекту.
   Будемо вдячні також всім тим, хто повідомить про цей задум митців, архітекторів та своїх духівників, щоб відгукнулися до нас по телефону
(тел. )050 540-20-47 Степан),
або тут же ж, в обговоренні цієї теми.

Відкрити в окремому вікні  сайт ►  ХРЕСНОЇ ДОРОГИ ДЖУБЛИКА

Немає коментарів: