Туристичний рафтинг "По Тисі разом": СИСТЕМА ІРС “ДКЗ” Вiдпочинок "Клуб туристичного рафтингу ПО ТИСІ РАЗОМ"
Нами зацікавилися лічильник переглядів разів Залишайтеся з нами, ми працюємо для Вас! (команда туристичного рафтингу "По Тисі разом"

СИСТЕМА ІРС “ДКЗ”Коротка характеристика ПЗ “Диспетчер ДКЗ”
та економічний ефект при її використанні у організації санаторно-курортної справи.
     
    Основний принцип програмного забезпечення "Диспетчер ДКЗ", як і всієї системи ДКЗ, оснований на забезпеченні абонентам, зареєстрованим у системі можливості одержувати на екрані свого монітора реальну карту заселеності турзакладу чи готелю, якою користується безпосередньо його реєстратор чи адміністратор, а також можливість здійснювати контроль та інтерактивну роботу у ній одночасно і в необмеженій кількості та на будь-якій відстані у залежності від делагованих її власниками індивідуальних прав доступу.
ЗАГАЛЬНИЙ ВИГЛЯД ТА ПОЯСНЕННЯ НА ФОРУМІ ДКЗ

    Авторське програмне забезпечення Диспетчер ДКЗ” (див стор №2 надається для роботи санаторіям, курортам, турбазам та готелям а також приватному сектору умовно безкоштовно за домовленністю на різних умовах. Передбачено використання системи поза межами України, для чого передбачено її багатомовність.
    Установлюється ПЗ на комп’ютерах мінімальної конфігурації (достатньо "Пентіум ІІ", 166 – 250 МГц). Для його повноцінного і надійного функціонування не вимагається встановлення дорогих офісних програмних забезпечень та операційних систем. (Windows-2000, Of
fice 2000 та інші).
    ПЗ "Диспетчер ДКЗ  здатне виконувати функції диспетчера, адміністратора, реєстратора та бухгалтера одночасно однією людиною, надавати моментальні прямі та перехресні звіти, довідки про будь-якого клієнта чи пацієнта, ділову та бухгалтерську документацію (рахунки, податкові накладні, розхідні та прихідні накладні).
     ПЗ "Диспетчер ДКЗ" має дружній та інтуїтивно-зрозумілий інтерфейс, і для роботи з ним не вимагає додаткового навчання та спеціальної кваліфікації. Установлений власний сервер здатний обслуговувати необмежену кількість робочих машин (комп’ютерів) по мережі, із мінімальною швидкістю передачі даних та використовувати єдину внутрішню базу даних. Усе це дозволяє повністю механізувати будь-яку роботу персоналу тур закладу чи готелю.
     При бажанні, робота ПЗ "Диспетчер ДКЗ  дає можливість легко інтегруватися в Інтернет мережу, зокрема, в інформаціно-реєстраційну "систему ДКЗ". При цьому власник ПЗ "Диспетчер ДКЗ" має можливість на свій розсуд делегувати доступ до своєї бази даних наявності місць будь-якому абоненту, не вимагаючи при цьому у нього наявності спеціальних ПЗ та налаштувань. Багато абонентів зможуть одночасно робити розрахунки, планувати поселення своїх клієнтів, бронювати наявні місця, виписувати рахунки для оплати послуг і т. інше на відстані.
    ПЗ "Диспетчер ДКЗ  гарантує достатній рівень захисту даних із допомогою сучасної системи авторизації доступу до баз даних власника сервера.

Крім того, ПЗ “Диспетчер ДКЗ” передбачає встановлення додаткових взаємозв'язаних комерційних модулів:

     - МОДУЛЬ "Медичне обслуговування". Для реєстрації та створення бази даних про медичне обстеження, призначення та обслуговування пацієнта, надання йому послуг та процедур. Дає можливість виписувати рахунки для оплати послуг безпосередньо лікарем чи медперсоналом, що їх призначає, шляхом дебетування, або кредитування на тимчасовому особистому клієнтському рахунку відкритого при приїзді на відпочинок або при перечисленні коштів із місця проживання для безпеки їх збереження. При цьому, кожен клієнт, при бажанні, індивідуально матиме змогу відслідкувати стан свого тимчасового рахунку “терміналах” тур закладів або під час виписування наступного рахунку. Тут же ж розміщена й інформація про призначення лікаря та використані процедури, що замінює або доповнює “санаторно-курортну картку”.
     - МОДУЛЬ "Харчування" Для формування та обслуговування замовлень по харчуванну, ведення обліку за використанням харчових продуктів, відповідно до замовленого клієнтами меню на кожен день та його специфікації й калькуляції.
     - МОДУЛЬ "Турнікет", “Прокат”  Дозволить автономно або в комплексі із ПЗ "Диспетчер ДКЗ " обслуговувати гірськолижні комплекси, басейни та інші атракціони інформуючи через мобільний зв'язок портал про стан гірськолижних трас,басейну, вартість послуг у даний момент, температуру навколишнього середовища чи води, висоту снігу, кількість лижників і т. інше. Цей же ж модуль буде корисним і в наданні будь-яких інших процедур чи послуг.
 - МОДУЛЬ "Інші послуги та процедури" прокат, культмасові заходи для ведення обліку, організації замовлення та оплати за будь-які послуги шляхом дебетування або кредетування на тимчасовому особистому клієнтському рахунку. (див. пункт 1)
    - МОДУЛЬ "Бібліотека" Дає можливість знайти, замовити та взяти на користування будь-яку книгу, що є в бібліотеці, даного санаторію або в інших санаторіях, що входять у систему ДКЗ та, при необхідності, мають змогу забезпечити їх передачу. Забезпечує можливість використовувати базу даних всесвітньої електронної бібліотеки через Інтернет.
    - МОДУЛЬ “Туристичний трамвай” Дає можливість скористатися централізованими туристичними поїздками, які в достатньому асортименті щоденно пропонуються професійними екіпажами для клієнтів санаторіїв розміщених територіально близько один від одного. При цьому клієнт може забронювати конкретні вільні місця в автобусах чи мікроавтобусах на конкретний день та конкретну поїздку.
      - МОДУЛЬ "Розваги, розіграші, інтерактивні сеанси", теле-радіо концерти на замовлення дає можливість доповнити культмасову роботу, урізноманітнити її, зв'язати кілька санаторіїв у одну міжсанаторно-курортну Інтранет мережу. При цьому клієнти, які поселяються в приватних садибах курортної зони, матимуть змогу долучитися до загального “санаторно-курортного проживання”. Приватні садиби “куруються” навколишніми санаторіями чи курортами, гарантуючи медичне забезпечення та допомагаючи в організації дозвілля, і відпочинку на своїх територіях. Це відчутно розширить можливість рекреаційних та оздоровчих осередків.
Із метою розвитку та розповсюдження на території Закарпаття та Карпат "Зеленого туризму" всі приватні садиби та осередки “СИСТЕМА ДКЗ” обслуговує цілком безкоштовно. Територіально “СИСТЕМА ДКЗ” може бути створена в будь-якому місті, області чи державі, при умові виконання всіх умов та правил роботи в її мережі.
При тимчасовій неможливості використовувати Інтернет комунікації Система ДКЗ може брати на себе реєстраційні обов'язки будь-якого створювача турбпродукту при умові письмової угоди з ним на договірних засадах. При цьому несе повну відповідальність за виконання доручень по реєстрації.


Роз'яснення до позначок на карті поселення "ДИСПЕТЧЕР ДКЗ" (версія 2002 р.)

Робота у системі ДКЗ можлива лише після реєстрації на порталі. Така реєстрація дає обмежений доступ до системи, але все ж дає можливість вибору та замовлення наявних місць кожному індивідуально без комерційної мети.
Працівникам туріндустрії або ж представникам системи у регіонах необхідна також укладувати після реєстрації типовий договір про співпрацю.
Для доступу до будь-якої карти поселення необхідно ввести логін та пароль, який надається турзакладом власником інформації або диспетчером після укладання із ними та "системою ДКЗ" договору на співпрацю.
Після входження у систему та вибору турзакладу, який надав Вам дозвіл входу у його робочу книгу реєстрацій поселення у реальному часі, на екрані генерується подібна картинка. 

  

Пояснення функції програмного забезпечення:
1. 12. - диспетчери та оператори, їх кольри на карті.
2. - ключ для припинення доступу до карти для посторонніх.
3, 16, 17.- фільтри для звуження зони пошуку на карті.
4. - робочі панелі із меню можливих операцій.
5. 13. - палітра кольорів (від рожевого - 3 - 4 дні до червоного - 20 хв. ) які означають кількість часу до зняття замовлення із "утримання" .
6. - показати або скрити додаткові ліжкомісця на карті поселення.
7. - система пошуку на карті поселення призвіщ, імен...
8. - зручності у номері (ванна, душева, WC, та бік до сонця
9. - Ціна ліжкомісця за один день (повний або напів пансіон) вибирається натискуванням дати на календарі.
10. - кількість ліжкомісць у кімнаті ( Д - додаткові
11. - номер кімнати. 1304 де 
= 1. перший корпус
= 3. третій поверх
= 04. номер кімнати.
- вільна кімната у якій є два ліжкомісця ( див позначку 10.)
15. - дата та час коли було згенерована карта поселення.
16. 17 - переміщення календарної матриці на вказану кількість днів вправо, вліво, а також звуження або розширення календарної матриці.
УВАГА! У даний час (2009 р) розпочато роботу над новою версією системи ІРС "ДКЗ", зовнішній вигляд та функціональність якої докорінно змінено.
Про перехід до роботи у новій версії буде повідомлено на порталі ІРС ДКЗ www.dkz.info

Структура “системи ДКЗ” та взаємовідносини між її учасниками.

Система “ДКЗ” створюється й обслуговується відповідними осередками в різних регіонах України. Кожен осередок організовує і забезпечує безперебійну роботу в системі конкретних тур об'єктів які відповідають стандартам та вимогам оздоровчих чи туристичних закладів України. 
Система створена так, що кожен осередок зацікавлений допомагати в "розкрутці" своїх підопічних - це їхній прямий заробіток. Кожна тур фірма (тур оператор, тур агент) індивідуально домовляютья з тур об'єктами про їх дивіденти. Це їхня особиста справа. Система лише фіксує хто кому скільки винен. Передбачено механізм впливу на боржників: якщо в кінці місяця тур заклад не розрахується з кимось зі своїх представників (якщо це передбачено за абонентською схемою), то на всіх наступних рахунках унизу система буде видруковувати список тих кому він боргує оплату. Турфірма інформується про те, що цей тур об'єкт працює некоректно. Рішення що до майбутньої співпраці кожен приймає на свій розсуд. Відповідно повідомляються тур заклад про порушення з боку тур фірм які не відслідковують за своїм замовленням, і їх система знімає автоматично що негативно впливає на заповнюваність тур об'єкта. Останні вирішують давати доступ до даних надалі цій тур фірмі чи ні.
Передбачено три варіанти роботи в системі:
Варіант А - "загальний доступ для учасників ДКЗ"
Загальний доступ до системи “Диспетчер ДКЗ” одержують зареєстровані на порталі “ДКЗ” учасники системи на їхнє індивідуальне прохання. У цьому випадку кожен може бачити детальний опис номерів та заселеність кожного ліжко-місця. Їм надається можливість робити замовлення на бронь, яке надсилається безпосередньо в тур заклад без візуальної помітки про це у книзі поселення. Разом із замовленням надсилаються реєстраційні дані клієнта, а також помітки про його порушення або активність за весь період із дня реєстрації. Рішення про обслуговування цього клієнта приймає безпосередньо керівництво тур закладу до якого він звернувся. 

Варіант Б - "абонентний" (абонементний)
Турфірми, тур оператори, тур агенти або регіональні представники системи (АБОНЕНТИ), які мають намір реалізовувати тур продукт туристичних та оздоровчих закладів, що працюють у мережі “ДКЗ” заявляють про таке бажання осередку, який його обслуговує. Диспетчер осередку ходатайствує перед закладом про те, що він рекомендує тур закладу надати доступ до його власної  “книги поселення” і гарантує коректність роботи свого "підопічного".
У разі позитивної відповіді, АБОНЕНТ оплачує осередку абонементну оплату за  доступ до конкретної “книги поселення” системи. Розмір абонплати залежить від рейтингу тур закладу та загальної кількості місць і не перевищуватиме 10-20 грн. за об'єкт на місяць. 
(Це є вигідним у будь-якому випадку. Один - два телефонні дзвінки або факс надісланий  із приводу замовлення місць перевищать затрати на абонплату. Усе це є зайвим для тих хто працює в системі “ДКЗ”. Клієнт бачить процес бронювання місця, має можливість продивитися всі деталі пропозиції та конкретного номеру.
Крім того, система сама відсилає клієнта для бронювання місць до тої чи іншої тур фірми, яка для клієнта є зручнішою Все це направлено на відчутне зниження собівартості тур продукту.)
.
Варіант Б - "корпоративний"
Турфірми, тур оператори, тур агенти або регіональні представники системи (КОРПОРАТИВНІ АБОНЕНТИ), вносять на рахунок того чи іншого осередку, із тур закладами якого він має намір працювати по “корпоративній” схемі  своєрідний гарантійний заклад. Його розмір обговорюється індивідуально (але не перевищує вартості трьох днів проживання в одному з тур закладів середнього класу. Ці кошти витрачаються виключно на створення рекламної та інформаційної продукції про заклади, які обслуговуються осередком і є підзвітними перед системою).  У такому випадку осередок ходатайствує про надання такій тур фірмі можливість брати передоплату від клієнта у розмірі не більше 15% і робити відповідну помітку у книзі поселень. Обумовлену частину передоплати тур фірма залишає в себе як оплату за свої послуги, а решту переводить на рахунок тур закладу, який надаватиме замовлені послуги. У такому випадку тур фірма зобов'язана до кінця прослідковувати виконання домовленостей між клієнтом і тур закладом. У разі невикористання заброньованого місця, осередок негайно перечислює страхову суму закладену тур фірмою на рахунок відповідного тур закладу, як компенсацію за понесені збитки від нереалізації заброньованих місць чи послуг.

Способи реєстрації на порталі ДКЗ

Система "ДКЗ" в одинаковій мірі призвана відстоювати інтереси різних сторін - учасників системивиготовлювача турпродукту його реалізатора чи посередника та безпосередньо споживача чи туриста. 
На порталі "ДКЗ" дозволяється без реєстрації переглядати будь-яку сторінку, робити записи на форумах або віддавати свої голоси у дозволених авторами повідомленнях, закладках чи у відкритих голосуваннях. Дозволено також писати листи на загальних правах у загально доступні адреси
Все це нікого і нічого не зобов'язує і до уваги може не прийматися будь-якою стороною... 

АЛЕ
 
Для більш тісного контакту, а тим більше для можливості проведення будь-якої фінансової операції із учасниками системи "ДКЗ" (бронювання місця, виписування рахунку на передоплату турпослуги, замовлення турів чи трансферу і т.д.) необхідна персональна реєстраціяПри цьому всі дані необхідно вносити ретельно і правильно. При будь-якій підозрі на легковажність чи неточність під час реєстрації, диспетчер може відхилити запит навіть не повідомивши про це абонента

Для можливості роботи безпосередньо із допомогою авторської системи бронювань місць ДИСПЕТЧЕР ДКЗ турфірмам, туроператорам або будь-яким фізичним чи юридичним особам, які мають юридичне право ведення турбізнесу необхідна розширена реєстрація. 
Вона доступна лише після персональної реєстрації. 
Важливо :!: 
Будь-яка реєстрація у системі проводиться лише один раз після чого у будь-яких стосунках із учасниками системи необхідні дані вносяться автоматично.
зразок візитки

   Правила та методи реєстрації:
  - зареєструватися можна на сторінках будь-якого учасника системи ДКЗ або на головній сторінці ДКЗ http://dkz.info, вибравши пункт "реєстрація" і заповнивши всі обов'язкові поля.
  - за телефоном/факсом з головними диспетчерами ДКЗ (регламент роботи круглодобово).
  - електронною поштою (адреса для зв'язку вказана на візитці або де-інде).

   Ви маєте можливість:
Редагувати безпосередньо у Вашій особистій реєстраційній анкеті кількість розсилок новин, які Ви бажаєте отримувати, при цьому лише Ваша підписка на їх розсилку дає Вам можливість приймати участь у розіграшах, які вони проводять.

Зареєстрованим учасникам розіграшів обов'язково надсилається іменна візитка із його власним шифром, що складається із 7 чисел.


Число дня - номер реєстратора, що видав іменну візитку, у тому числі зареєстровані іншим шляхом.
(число участі у розіграші не приймає)
*
Три останні числавзяті із загальної кількості переглядів сторінок порталу ДКЗ за попередній день, відображених на його стартовій сторінці.
Два останні числа у лічильнику, які будуть зафіксовані першим візитером, що зайде після 20-00 кожного дня
Взірець вигляду виграшного номера
3
1
*
0
4
8
3
5


Для збільшення ймовірності виграшу радимо:
-   слідкувати за перебігом розіграшів не рідшеодного разу на три дні (оптимально щодня).
-   зареєструвати максимальну кількість членів сім'ї, при чому кожен із них буде мати свій виграшний номер.

Для зареєстрованих без доступу до НЕТ:
   У розіграші приймають участь і пасивні учасники (ті, хто не має можливості працювати у мережі та зареєстровані із факсової розсилки). Таким достатньо лиш один раз на місяць по телефону із ДКЗ дізнатися виграшний номер (у день, вказаний першими двома числами його візитки). В іншому випадку йому обов'язково надішлють заохочувальний приз на адресу, вказану при реєстрації.

   Кількість курортів та турбаз буде постійно збільшуватися. Про це буде повідомлятися у обов'язковій розсилці або по номеру факса, вказаному під час реєстрації.

   Дозволяється інтерактивно як реєструватися, так і анульовувати свою реєстрацію або припиняти розсилку на деякий час чи взагалі. У цьому випадку номер візитки не приймає участі у розіграшах, але грає при поселенні у закладі або при повторній підписці на одну із розсилок.
Термін дії візитки - необмежений.

* На кожен факсовий номер може бути зареєстровано не більше трьох чоловік. При цьому кожен із них матиме свою індивідуальну візитівку.
Достовірність кожного адресата буде перевірятися шляхом контрольного надсилання факсу-підтвердження.
   При відсутності можливості перевірки виграшних номерів через Інтернет, дозволено користуватися послугами будь-якого оператора, але при умові, що одночасно провіряється не більше трьох номерів про які буде ним оголошено при реєстрації. У противному випадку його доступ до перевірки буде припинено.

   Розіграші розпочалися із 25 грудня 2002 року і продовжуватимуться постійно в залежності від специфіки роботи того чи іншого закладу.

ДИСПЕТЧЕРИ КУРОРТІВ ЗАКАРПАТТЯ ЩИРО БАЖАЮТЬ ВАМ РЕАЛЬНИХ І ЦІКАВИХ ВИГРАШІВ !
ХАЙ ВАМ ЩАСТИТЬ!
ЗАЛИШАЙТЕСЯ ІЗ НАМИ !УГОДА ПРО СПІВПРАЦЮ
з інформаційно-реєстраційною системою “ДКЗ”
   
                        "___"_______________ 2005_ року                    № __________  м. Мукачево
ВИКОНАВЕЦЬ: _____інформаційно-реєстраційна система  “ДКЗ”   в особі _п.п.__Жук Степана Кириловича    (Ідент. код:  2161103532 ), що діє на підставі  реєстраційного свідоцтва  платника податку:  серія В № 389096   з одного боку,  та ___________________________________________________________________ в особі _______________________________________,  діючого на підставі  ________________,  який надалі  буде іменуватися "ПАРТНЕР" із другого боку, уклали  Угоду про співпрацю.

1.        ПРЕДМЕТ   УГОДИ

1.1.     Предметом  угоди є  організація та забезпечення ПАРТНЕРОВІ доступу до інформаційно-реєстраційної системи “ДКЗ”, із метою одержання та користування всією доступною там інформацією про туристично-курортний потенціал Карпатського регіону України, забезпечення можливості ексклюзивного доступу до інформації наявності місць безпосередньо із “книги поселення” туристичних закладів регіону, які надають лікувально-оздоровчі та туристичні послуги клієнтам ПАРТНЕРА. Крім того, надання можливості ПАРТНЕРОВІ замовляти, бронювати місця для поселення, виписувати від імені конкретних створювачів тур продукту рахунки для оплати за послуги та за їх дорученням одержувати передоплату за них, видавати гарантійні документи своїм та їх клієнтам, в обсязі та на засадах, обумовлених індивідуальними Угодами із конкретними тур закладами, які є “учасниками” системи. Вся діяльність системи спрямована на відчутне покращення рівня обслуговування населення у сфері туризму та оздоровлення 
.
ПРАВА ТА ОБОВ’ЯЗКИ СТОРІН

1.2.     “ДКЗ”  зобов’язується:
1.2.1.           Забезпечувати відкритість і безпристрасність у відносинах  із будь-ким із учасників системи “ДКЗ”. В однаковій мірі відстоювати інтереси всіх сторін учасників системи “ДКЗ”.
1.2.2.           Рекомендувати ПАРТНЕРА виготовлювачам тур продукту регіону для співпраці, виступати його гарантом для можливості надання йому доступу до робочої інформації про заселення закладу в обсязі та на засадах обумовлених індивідуальними Угодами кладеними із кожним конкретним тур закладом та безпосередньо із системою “ДКЗ”.  
1.2.3.           Надавати можливість ПАРТНЕРОВІ приймати участь у будь-яких проектах від “ДКЗ”,  використовувати у своїй роботі будь-які  нововведення впроваджені у системі “ДКЗ”.
1.2.4.           Своєчасно надавати можливість кожному учаснику системи з допомогою будь-яких доступних йому засобів зв’язку правдиво інформувати ПАРТНЕРА про умови відпочинку у них, вартість обслуговування та лікування, терміни та тривалість заїздів, правила внутрішнього розпорядку тур закладу, умови прийому дітей, ціни на додаткове обслуговування (трансфер, забезпечення  залізничними та авіа квитками,  екскурсійне обслуговування) згідно наданої йому інформації кожним учасником системи зокрема.
1.2.5.           Забезпечувати можливість кожному учаснику системи своєчасно інформувати ПАРТНЕРА  про всі пропозиції, нові послуги та можливі зміни цін за них.
1.2.6.           У випадку відсутності можливості безпосереднього зв’язку із виконавцем, приймати та реєструвати за дорученням учасників системи заявки на туристичні та лікувально-оздоровчі послуги від ПАРТНЕРА, контролювати їх виконання згідно черговості надходження.
1.2.7.           Надавати інформацію про всі порушення з боку будь-якої із сторін – учасників “ДКЗ” по відношенню один до одного, бути посередником у вирішенні спірних питань що виникли під час їх взаємостосунків.


1.3.     ПАРТНЕР   зобов’язується:
1.3.1.           Інформувати всіх зацікавлених осіб про туристичні та лікувально-оздоровчі послуги регіону та здійснювати замовлення, бронювання місць для поселення, виписувати рахунки для оплати за послуги від імені конкретних створювачів тур продукту, одержувати за їх дорученням передоплату за них та видавати гарантійні документи на поселення клієнтам ПАРТНЕРА а також клієнтам учасників системи “ДКЗ”, які для цього скеровані за цим до ПАРТНЕРА в обсязі та на засадах, обумовлених індивідуальними Угодами із конкретними тур закладами,  які  є “учасниками” системи.
1.3.2.           Слідкувати за виконанням зобов’язань взятих на себе клієнтів, або вчасно попереджувати учасників системи про зняття броні на поселення.
1.3.3.           Направляти на санаторно-курортне лікування  чи відпочинок своїх  клієнтів  на підставі  оформленого  письмово та узгодженого  з  конкретним  учасником системи  замовлення.
1.3.4.           Отримувати та розповсюджувати рекламно-інформаційну продукцію учасників “ДКЗ”. Не  змінювати її на свій розсуд  без попередньої  письмової  узгодженості  з  “ДКЗ” чи конкретним  учасником системи.
1.3.5.           Своєчасно проводити оплату рахунків для оплати за послуги, виставлених  учасниками. 

2.        ВЗАЄМОРОЗРАХУНКИ МІЖ СТОРОНАМИ

2.1. Всі взаєморозрахунки між Сторонами здійснюються в національній валюті України та інших валютах  шляхом перерахунку  грошових  коштів на один із розрахункових рахунків п.п. Жук С.К,

3.       ДОДАТКОВІ  УМОВИ

3.1.   Будь-які  зміні в Угоді можливі  за позитивної  згоди обох сторін.
3.2.   ПАРТНЕР може приймати активну участь, за узгодженістю з “ДКЗ”, у заходах спрямованих на  покращення обслуговування учасників системи та їх клієнтів.

5.        АРБІТРАЖ.

5.1.  Всі   розбіжності, які виникли між сторонами підлягають урегулюванню шляхом  переговорів.  У   випадку  відсутності домовленості, суперечки розглядаються  в арбітражному порядку.
5.2. Претензії   від   ПАРТНЕРА  приймаються у письмовій формі в термін  до 15 днів після дати коли мала місце подія, що викликала претензії або було зафіксоване порушення.

6.        ФОРС-МАЖОРНІ  ОБСТАВИНИ

6.1. Наявність форс-мажорних обставин у однієї зі Сторін (обставини нездоланної сили, неконтрольованої    непередбаченої), а також прийняття органами влади загальнообов’язкових нормативних актів,   в  результаті яких не можуть бути виконані  зобов’язання,  що випливають  із діючої Угоди, звільнює цю Сторону від відповідальності за  невиконання цих зобов’язань без  компенсації шкоди, заподіяної   іншій Стороні.
6.2. Вартість обслуговування,  невикористаного через форс-мажорні обставини, повертається   ЗАМОВНИКУ,  якщо таке обслуговування було оплачено.

7.        ТЕРМІН  ДІЇ  УГОДИ

8.1.  Ця угода вступає в силу з моменту її підписання та діє на протязі одного року.
7.2.   При відсутності взаємних претензій і за обопільною згодою сторін термін дії. Угоди автоматично продовжується на наступний рік.

8.        ПОРЯДОК  РОЗІРВАННЯ УГОДИ

9.1. Дія цієї Угоди може бути призупинена по взаємній згоді Сторін, що підтверджується протоколом про  розірвання Угоди.
8.2.   Сторона-ініціатор розірвання цієї Угоди зобов’язується у письмовій формі повідомити  іншу Сторону за 30 днів до передбаченої  дати розірвання.

9.        ЮРИДИЧНІ  АДРЕСИ  СТОРІН

п.п. Жук Степан Кирилович “ДКЗ”
м. Мукачево, Закарпаття. 89600 а.с. 100
тел. (03131) 5-44-97 мобіл.  8-050-5402047sanator2@dkz.info
 
www.dkz.info                 www.bukovel.info 
Ідент. код:           2161103532
Свідоцтво платника податку: серія А №            135962
------------------------------------------------
ТОВ КБ "КООПІНВЕСТБАНК" м. Ужгород
МФО                     312248
Р.р.                        26006024000060
-----------------------------------------------
Мукачівська філія КБ Приватбанк  МФО  312 378
Р\р                        260090539 000 86
Р\р (карточка)  260500539 000 24
ВАТ “Державний Ощадбанк України”
№ 7287  Мукачівське відділення 
МФО                     372 028 
Р\р                        260025 000 858

Підпис:                                                       без. п.
 

Партнер

Контактна особа


Адреса:

Тел. _______________________________________

www.                          Mail:__________________________________________
_

______________________________________________________________________________________

Підпис:                                               м.п.
 Ми готові до будь-якої співпраці, від індивідуальної до регіональної. 

Запрошуємо також до ділової співпраці всіх, хто зацікавився системою на будь-якому 
етапі  її розвитку.

Будемо щиро раді спонсорам та меценатам.Усіх, кого зацікавили наші умови запрошуємо до співпраці.
SANATOR

Немає коментарів: