Туристичний рафтинг "По Тисі разом": БЕРЕГИНЯ в м. Берегово ЗАПРОШУЄ на відпочинок! Вiдпочинок "Клуб туристичного рафтингу ПО ТИСІ РАЗОМ"
Нами зацікавилися лічильник переглядів разів Залишайтеся з нами, ми працюємо для Вас! (команда туристичного рафтингу "По Тисі разом"

БЕРЕГИНЯ в м. Берегово ЗАПРОШУЄ на відпочинок!


 До Ваших послуг готель-хостел  БЕРЕГИНЯ м.Берегова пропонує  новий, яскравий та сучасний хостел із авторським дизайном та надмірно доступними цінами.

Затишний, сучасний та унікальний за гостинною атмосферою та форматом відпочинку заклад пропонує до Ваших послуг 18 комфортних кімнат відпочинку із загальною кількістю місць для 62, при потребі і більше, осіб (8 номерів – трьохмісні, 6 номерів – двохмісні, 4 номери – чотирьохмісні).

Наші переваги :
1. Зручне розташування. Кожні 15 хвилин здійснюється відправка автобусів у напрямку термальних вод м. Берегова та щогодини до «Косино», що надає можливість усім охочим оздоровити організм, адже термальна вода  несе загально-оздоровлюючий ефект на організм, наповнюючи його необхідними для нормального функціонування речовинами та мікроелементами.
 Перейти у власну електронну книгу поселення

2. Доступні ціни. Ціни на проживання вас приємно здивують в порівнянні з іншими готелями. Ціна за добу 100 грн.
3. Сніданок входить у вартість проживання.
4. Кухня. Для додаткового харчування є кухня обладнана всім необхідним: холодильник, електроплита, мікрохвильова піч, електричний чайник, посуд і обідня зона.
5. Комфортна зона відпочинку. На території Хостелу до Ваших послуг сучасний обладнаний  3D кінотеатр та кабельне телебачення.
6. Продаж та бронювання квитків на автобуси та залізничних квитків на всі напрямки по Україні та Європи.
7. Швидкий та безкоштовний Wi-Fi.
8. Гостинний та привітний персонал.
9. Спільна ідальня та кухня для приготування сніданків.

9. Комфортні ліжка та зручні матраци.

10. Організація туристичного рафтингу  ► "По Тисі разом" ◄ 


Бездоганний сервіс, сучасні технології та вдале розташування створять незабутні враження про Ваше перебування у м.Берегове. Приїжджайте до нас - ми завжди раді вітати Вас в нашому гостинному краї.Забронювати  ► 

Адреса: м.Берегово, вул. Мужіївська, 52
тел. 050 99-33-498
060 4346639

Немає коментарів: