Туристичний рафтинг "По Тисі разом": ►3D КАТАЛОГ ЗАПЛИВІВ РАФТИНГУ (2004-2016 р.р.)◄ Вiдпочинок "Клуб туристичного рафтингу ПО ТИСІ РАЗОМ"
Нами зацікавилися лічильник переглядів разів Залишайтеся з нами, ми працюємо для Вас! (команда туристичного рафтингу "По Тисі разом"

►3D КАТАЛОГ ЗАПЛИВІВ РАФТИНГУ (2004-2016 р.р.)◄

Сторінки гортаються клікаючи на стрілки ◄ чи ► розміщені з обох боків каталога, або прокручуючи ролик мишки, чи перетягуючи їх курсором із натиснутою лівою клавішою.Для зручності перегляду каталога, розгорніть його на весь екран відповідною кнопкою на панелі управління внизу.  або відкрийте каталог  у новому вікні Вашого браузера. клікнувши на засилання:  ►►КАТАЛОГ►►Нами зацікавилися лічильник переглядів разів. Зустрінемось

Міжсанаторно-курортна флотилія туристичного рафтингу «По Тисі разом»
"Місце зустрічі - Тиса!" - Унікальний  за формою подачі матеріалів та їх кількістю  3D інтерактивний каталог у якому понад 30 000 світлин, розміщених  у  двох сотнях фотоальбомах  всіх запливів, створених за 10 років існування на Закарпатті, заснованої нами міжсанаторно-курортної флотилії туристичного рафтингу "ПО ТИСІ РАЗОМ" із участю більше ніж 4 000 рафтерів із усієї України та із-за кордону.
 Шановні члени нашої кількатисячної сім'ї рафтерів.
На цій сторінці:  ►► http://goo.gl/s7NsfI ◄◄    будуть  розміщуватися засилання на новий фотоальбом із кожного наступного запливу впродовж цього та наступних сезонів, а в коментарях обговорюватимуться його учасниками, адже про кожен із них є що сказати.  Чи не так? 
  Ото ж,  від тепер і надалі, лише від вашої активності буде залежати доля того чи іншого фотоальбому - а саме, чи буде його включено до нашого 3D каталогу,  чи буде створено на його основі відеоролик, а також чи будуть ці роботи приймати участь у розіграшах на участь у майбутніх  фестивальних,  чи підсумкових запливах року.  


 В добрий час!  Зустрінемось на Тисі


-----------  ми спілкуємося з Вами ------------
- у групі  "Туристичний рафтинг "ПО ТИСІ РАЗОМ" на фейсбук https://goo.gl/CGJ483

- у групі В КОНТАКТІ http://goo.gl/4vQMJn
(всі подані тут засилання скорочені і провірені на безпечність).
Дорогі друзі!    Із нами Ваші віртуальні знайомства стануть реальними!

Чи ж непривід для того, щоб зібратися разом з нами  "на Тисі разом"?

До зустрічі у сонячному Закарпатті
Щиро, уклінно - Степан Жук


Залишайтеся з нами, ми працюємо для Вас. 
ІРС "ДКЗ"(Диспетчер курортів Закарпаття) та волонтерська видавнича група СЕРЦЕ ПАТРІОТА

Кількість переглядів лічильник переглядів разів

Немає коментарів: