Туристичний рафтинг "По Тисі разом": ФЕСТИВАЛЬ ВИНОГРАДАРІВ - ВИНОРОБІВ «УГОЧАНСЬКА ЛОЗА». М.ВИНОГРАДІВ Вiдпочинок "Клуб туристичного рафтингу ПО ТИСІ РАЗОМ"
Нами зацікавилися лічильник переглядів разів Залишайтеся з нами, ми працюємо для Вас! (команда туристичного рафтингу "По Тисі разом"

ФЕСТИВАЛЬ ВИНОГРАДАРІВ - ВИНОРОБІВ «УГОЧАНСЬКА ЛОЗА». М.ВИНОГРАДІВ

Автор: Микола Біляк
Дата: 2012-12-27

Фестиваль виноробів "Угочанська лоза"

угочанська лозаПрограмма фестивалю:
· Проведення попередньої професійної дегустації взірців вин,виготовлених приватними виноробами з визначенням кращих у різних номінаціях.
· Проходження театралізованої колони центральними вулицями міста Виноградова.
· Концертна програма за участі художніх колективів району, області та гостей.
· Організація виставкових «Сільських дворів», де можна ознайомитися з символікою та історією села,скуштувати страви національної кухні, переглянути виставку творів народних умільців, взяти участь у народних забавах.
фестиваль угочанська лоза у Виноградовіфестиваль угочанська лоза Виноградово

Попередній фестиваль виноробів "Угочанська лоза" 2012р.

фестиваль у Виноградовіфестиваль угочанська лоза
Гості з різних районів Закарпаття, сусідніх областей, з Угорщини, Словаччини, Румунії та Польщі насолоджувалися дарами Виноградівщини, знайомилися із побутом та культурою місцевого населення, куштували національні страви і просто насолоджувалися щирою та гостинною атмосферою закарпатського фестивалю.
фестиваль у Виноградовіфестиваль угочанська лозафестиваль угочанська лоза
Одне з найцікавіших заходів фестивалю «Угочанська лоза» - виставка «Сільські дворики», яка проходить у відомої пам'ятки Закарпаття - Парку Перені біля однойменного палацу і знайомить гостей із символікою та історією сіл району, місцевими звичаями та традиціями, творами народних умільців.
фестиваль вина у Виноградовіфестиваль вина Виноградовофестиваль вина в Виноградові

Немає коментарів: