Туристичний рафтинг "По Тисі разом": Весь цей час ви заряджали ваш телефон чи планшет неправильно. І ось чому! Вiдпочинок "Клуб туристичного рафтингу ПО ТИСІ РАЗОМ"
Нами зацікавилися лічильник переглядів разів Залишайтеся з нами, ми працюємо для Вас! (команда туристичного рафтингу "По Тисі разом"

Весь цей час ви заряджали ваш телефон чи планшет неправильно. І ось чому!

Як часто ми скаржимося на те, що сучасні телефони, планшети не “доживають” навіть до вечора, і їх доводиться кожного дня заряджати? Насправді, це цілком і повністю наша вина.
Поширений міф про те, що смартфон (планшет чи ноут бук) слід заряджати на 100% і ні в якому разі не можна робити це потроху.    Але це велика помилка.

Як правильно заряджати акамулятор?
На сайті Battery University, створеному компанією Cadex – виробником акумуляторів, – докладно описаний так званий стрес літій-іонних акумуляторів, що використовуються в смартфонах та ноутбуках. Як і люди, батареї реагують на постійний стрес зниженням тривалості життя. Отже, якщо ви хочете, щоб акумулятор смартфона жив довго, потрібно переглянути свої погляди щодо його зарядки.
Коли смартфон, планшет чи ноутбук повністю заряджений, не тримайте його включеним в розетку.
За даними Cadex, шкідливо продовжувати тримати вже заряджений телефон на зарядці, як ми зазвичай це робимо вночі. Коли телефон отримує 100% заряду, він починає отримувати електрику невеликими імпульсами, які допомагають підтримувати рівень заряду на максимумі.
Таким чином, батарея в цей момент знаходиться в стресовому стані, а це зношує акумулятор. Тому, коли телефон повністю зарядився, від’єднайте його від джерела живлення. Ви ж не хотіли б багато годин без сну працювати на межі максимального напруження м’язів?
Краще не заряджати батерею  до 100%.
Cadex стверджує, що батареї не тільки не потрібно, але і небажано досягати повного заряду. А все тому, що на останній стадії акумулятор заряджається під високою напругою, а це шкідливо для нього.
Тому якщо ви хочете, щоб ваш електронний пристрій служив протягом всього дня, його краще підключати до розетки кілька разів потроху.
Заряджайте своїх електронних друзів при будь-якому зручному випадку.

Для акумулятора корисніше, якщо його заряджають кілька разів на день маленькими порціями.
Найкраще заряджати тпристрій, коли він втратив близько 10% заряду. Безумовно, це погано в’яжеться з нашим ритмом життя, тому підключайте телефон до мережі при кожному зручному випадку.
Подібна зарядка не тільки продовжить термін життя батареї смартфона, але і призведе до того, що у вас під рукою завжди буде заряджений телефон.
Тримайте телефон (планшет, ноутбук) прохолодним.
Батареї телефонів чутливі до перегріву. Наприклад, компанія Apple рекомендує знімати під час зарядки деякі чохли – вони занадто погано відводять тепло від iPhone.
А якщо на нього світить пряме сонце, його варто чимось прикрити. Так батарея буде здоровішою і прослужить довше.
http://evroua.com

Немає коментарів: