Туристичний рафтинг "По Тисі разом": ДКЗ Інформаційно-реєстраційа система Диспетчер курортів Закарпаття Вiдпочинок "Клуб туристичного рафтингу ПО ТИСІ РАЗОМ"
Нами зацікавилися лічильник переглядів разів Залишайтеся з нами, ми працюємо для Вас! (команда туристичного рафтингу "По Тисі разом"

ДКЗ Інформаційно-реєстраційа система Диспетчер курортів Закарпаття

1. Що таке реєстрація на порталі ДКЗ та для чого вона потрібна
2. Способи реєстрації на порталі ДКЗ
3. Розіграші на порталі ДКЗ
4. Що таке система ІРС "ДКЗ"
5. Коротка характеристика системи ІРС "ДКЗ":
6. Можливості та обов’язки учасників системи:
7. Авторизоване посилання персональне (авторизований користувач)
8. Авторизоване посилання. Методи та місця їх розміщення
9. Создание ссылки на другой сайт
10. Банери - посилання на власні електронні книги.
11. Вибір, замовлення та бронювання послуг (місць) у системі ДКЗ
12. Що таке ПЗ "ДИСПЕТЧЕР ДКЗ"


Що таке реєстрація на порталі ДКЗ та для чого вона потрібна

Реєстрація необхідна для можливості замовляти, бронювати місця для проживання та послуги для себе чи інших осіб у будь-яких закладах туріндустрії як з використанням електронних книг поселення, так і з допомогою диспетчерів чи регіональних представників системи. 
Зареєстрований має також можливість:

- Редагувати вихідні дані безпосередньо у своїй особистій реєстраційній анкеті.
- Обирати кількість розсилок новин, які він бажає отримувати.
окрім того:
- кожен зареєстрований учасник має можливість одержувати 1% знижки на вартість проживання при наступному замовленні броні у будь-якому закладі, що обслуговується системою ІРС ДКЗ. 
Кожен учасник системи може також одержувати 1% від вартості поселення будь-якого нового учасника, який зареєструвався за його рекомендацією (про це детальніше...)
- Існує також внутрішня системи винагород/знижок, яку установлює кожен заклад індивідуально, при чому умови можуть змінюватися в залежності сезонності заїздів. 
  
Термін дії реєстрації необмежений.

Способи реєстрації на порталі ДКЗ

  Правила та методи реєстрації:
зразок візитки
  - зареєструватися можна на сторінках будь-якого учасника системи ДКЗ або на головній сторінці ДКЗ http://ozdorov.info, вибравши пункт "реєстрація" і заповнивши всі обов'язкові поля.
  - за телефоном/факсом з головними диспетчерами ДКЗ (регламент роботи круглодобово).
  - електронною поштою (адреса для зв'язку вказана на візитці або де-інде).
Зареєстрованим учасникам системи обов'язково надсилається іменна візитка із його власним реєстраційним ключом, який складається із 5 чисел а  також СМС повідомлення його логіну та пароля на вказаний при реєстрації номер мобільного телефону.
Реєстрація вважається підтвердженою після відсилання зареєстрованим зворотньо СМС відповіді. 


Кожен за бажання може видрукувати свою візитівку в необмеженій кількості сам, або зробити відповідний запит до адміністрації ДКЗ (050 540 20 47) і Вам видрукують необхідну кількість поліграфічним способом. 

Що таке система ІРС "ДКЗ"

Система ІРС «ДКЗ»  - якісно новий рівень організації відпочинку та оздоровлення в Україні.
ІРС - Інформаційно-реєстраційна система логістики
ДКЗ - Диспетчер курортів Закарпаття.
Авторська система логістики розроблена у 2000 р. на базі санаторію "Синяк". Апробована на базі відомих санаторно-курортних закладів Закарпаття. (Квітка полонини, Сонячне Закарпаття, Шаян, Водограй)
Надалі використовується абріавітура "ДКЗ" без розшифровування для можливості обслуговування системою подібних закладів в інших регіонах та державах. (ДКЗ - Крим...) 
Коротка характеристика системи ІРС "ДКЗ":
Метою системи є створення єдиної логістики у взаємостосунках між створювачами тур продукту та їх користувачами направлених на зниження його собівартості.
Основним принципом системи є незалежність, прозорість, зручність та швидкість обслуговування.
Система є самостійною і незалежною як у фінансовому так і в політичному плані.
Система ІРС "ДКЗ" відстоює права всіх її учасників в однаковій мірі.
Співвласниками системи є всі його користувачі та партнери, які погоджуються виконувати умови та зобов’язання викладені у відповідних нормах та угодах.
Системою передбачено створення регіональних представництв системи у будь-яких регіонах України та інших держав із конкретними можливостями та обов’язками.
Місце використання системи ІРС "ДКЗ" не обмежено ні територіальними межами, ні державними кордонами.
Контролюючий орган (автори системи) виконує виключно моніторингову та організаційну функцію.
Будь-яка особиста інформація  про будь-якого користувача системи (окрім фактів порушення відповідних правил системи, таких як: не зняття броні місць при відмові від їх використання, одночасне бронювання в декількох місцях, дії, що загрожують безпеці даних системи, несанкціонована реклама та самореклама та інше) є недоступною для будь-кого без його особистої на це згоди та охороняється відповідними Законами України. Доступ до цієї інформації у середині системи захищається трьома складовими (логін, пароль, власний реєстраційний ключ доступу) Окрім цього використовуються також інші електронні системи захисту.

Можливості та обов’язки учасників системи:

Кожен користувач із моменту реєстрації у системі ІРС "ДКЗ" вважається її учасником різних рівнів:
1 -  звичайний користувач
2 – авторизований користувач
3 – партнер (регіональний представник) системи ІРС «ДКЗ»
4 – диспетчер системи ІРС «ДКЗ»
5 – адміністратор системи ІРС «ДКЗ»

Звичайний користувач

кожен учасник системи, який виконав всі умови реєстрації та підтвердив її відповіддю на електронний лист, надісланий йому на вказану в реєстрації електронну адресу.

    Права та можливості звичайного користувача:  звичайний користувач має можливість переглядати будь-яку інформацію викладену на сайтах порталу (окрім службової), зокрема:  читати доступну інформацію про той чи інший тур продукт  та робити свої відгуки, зауваження та пропозиції з будь-якого приводу, що стосується роботи сайту, туристичного закладу і таке інше.

Звичайний користувач має також обмежений доступ до електронних книг поселення закладів та замовлення різноманітних туристичних турів.

Має право та можливість оформити замовлення безпосередньо в електронних книгах поселення закладів як на себе так і на своїх близьких, знайомих із некомерційною метою.
Після здійснення звичайним користувачем бодай одного замовлення в системі ІРС ДКЗ, він переводиться на наступний  вищий рівень – авторизований користувач.

  

Авторизований користувач

звичайний користувач, який здійснив бодай одне замовлення будь-якої послуги, яка пропонується через систему логістики ІРС «ДКЗ». 

При цьому у його особистій реєстраційній карті генерується персональне авторизоване посилання.

Авторизований користувач має можливість використання власних авторизованих зсилок із комерційною метою та одержувати належний йому гонорар. Нарахованого таким чином гонорар авторизований користувач може використовувати за власним бажанням. Зокрема:
 – оплата своїх розходів на майбутній відпочинок (оздоровлення) в будь-яких закладах, які працюють у системі на даний час,
- одержувати готівкою шляхом грошового переказу. Готівковий розрахунок проводиться в кінці кожного кварталу на вимогу авторизованого користувача після відміток про погашення виплати гонорару у своїй реєстраційній формі.
Сума гонорару у розмірі більше 500 грн може також  виступати «гарантом» перед будь-яким туристичним закладом. Це дає можливість авторизованому користувачеві робити замовлення місць без здійснення передоплати, якої вимагає конкретний заклад.

Окрім можливості одержання гонорару від замовлень здійснених їхнім «протеже», авторизований користувач має право на одержання подібного гонорару і від свого ж особистого замовлення, що іншими словами є знижкою вартості тур продукту.
Партнер (регіональний представник) системи ІРС "ДКЗ"
Партнером системи ІРС "ДКЗ" може бути будь-який авторизований користувач, який має навики роботи у системі та має доступ до широкої аудиторії. У випадку використання партнером друкованих чи телевізійних масмедіа, для нього створюється окремий домен типу (
www.dkz.com) на якому може установлюватися редерект або ж повноційний сайт за його бажанням. Такий домен відіграє роль авторизованої зсилки.
Партнер має право на одержання до 2% від вартості проживання всіх замовлень здійснених їх "протеже". Час дії подібних зсилок необмежений в часі.
Додаткові умови роботи партнера ІРС ДКЗ викладені на спеціальній угоді вкладеній між ним та керівництвом системи.
диспетчер системи ІРС "ДКЗ" 
службова інформація

Авторизоване посилання персональне (авторизований користувач)

Персональне авторизоване посилання типу  (http://ozodorov.info/?prid=1005640)  надається кожному користувачеві після здійснення ним будь-якого замовлення.
Персональне авторизоване посилання користувач має право і можливість розміщувати на будь-яких інтернет ресурсах у тому числі і з комерційною метою.
Таке розміщення авторизованого посилання дає можливість відслідковувати та фіксувати системою ІРС "ДКЗ" кожен перехід за цим посиланням зацікавленого читача на будь-який сайт системи ІРС «ДКЗ».  
Після реєстрації читача на одному із сайтів системи (будь-коли, але не пізніше одного місяця від моменту першого переходу на будь-яку сторінку порталу) він стає користувачем системи і «прикріплюється» до списку авторизованого користувача, по зсипці якого здійснено перехід. Надалі будь-яке бронювання місць чи турів через систему ІРС «ДКЗ» фіксується у реєстраційній карті авторизованого користувача і нараховується гонорар у розмірі 1% від вартості проживання кожного здійсненого ним замовлення. Нарахування відбувається автоматично і без обмежень за часом.
Авторизований користувач має можливість використання нарахованого таким чином гонорар за власним бажанням. Зокрема:
 – оплата своїх розходів на майбутній відпочинок (оздоровлення) в будь-яких закладах, які працюють у системі на даний час,
- одержувати готівкою шляхом грошового переказу. Готівковий розрахунок проводиться в кінці кожного кварталу на вимогу авторизованого користувача після відміток про погашення виплати гонорару у своїй реєстраційній формі.
Сума гонорару у розмірі більше 500 грн може також  виступати «гарантом» перед будь-яким туристичним закладом. Це дає Вам можливість робити замовлення місць без здійснення передоплати, якої вони вимагають.
Окрім можливості одержання гонорару від замовлень здійснених їхнім «протеже», авторизований користувач має право на одержання подібного гонорару і від свого ж особистого замовлення, що іншими словами є знижкою вартості тур продукту.


Авторизоване посилання. Методи та місця їх розміщення

Методи та місця можливого  розміщення авторизованих зсилок:
            Авторизовані зсилки можуть бути розміщені на будь-яких сайтах, форумах, у приватному спілкуванні, рекламах, пропозиціях і т.д. Дозволено будь-яке розповсюдження інформації, доступне користувачу. Категорично заборонено використання авторизованих зсилок у спам (несанкціонованих, масових) розсилках інформації. У такому випадку авторизований користувач втрачає право на одержання зароблених дивідендів і на право користування системою ІРС ДКЗ.
Про досвід ефективного розміщення авторизованих зсилок йдеться на форумі системи ІРС ДКЗ.

-         Авторизовані зсилки мають вигляд: ozdorov.info/?prid=2000534 і  посилають читача на основний портал ІРС ДКЗ.
    З цього моменту протягом одного місяця, система зарахує його реєстрацію на будь-якому із сайтів туристичних об’єктів, які обслуговуються системою на даний час у актив авторизованого користувача. У окремій таблиці  Вашої реєстраційної карти буде відображатися наступні дані:  Ім’я, місце його проживання та дата  реєстрації.
Такий користувач називатиметься Вашим «протеже» Надалі, після здійснення Вашим протеже будь-якого замовлення тур продукту у цій таблиці добавиться інформація про: місце замовлення тур продукту, загальна сума замовлення. Гонорар буде нарахований авторизованому користувачу лише у випадку реального використання замовлення Вашим «протеже». Сума гонорару відобразиться у тій же ж таблиці після відмітки тур закладом про закінчення оформлення замовлення та його здійснення. Сума може змінюватися у залежності від фактичної суми використання замовлення клієнтом.
Ваша реєстраційна карта пов’язана із всіма електронними книгами поселення та замовлення тур продукту системи тому всі нарахування відбуваються автоматично без використання «людського» фактору.

Створення засилання на інший сайт

В BBCode поддерживается несколько способов создания URL'ов.
 • Первый из них использует тег [url=][/url], после знака = должен идти нужный URL (адрес ссылки). Например, для ссылки на phpBB.com вы могли бы использовать:

  [url=http://www.ozdorov.info/?prid=2000534] смотрите подробнее на сайте! [/url]
  Це створить нове засилання: смотрите подбробнее на сайте! Лінк (засилання) буде відкриватися у новому вікні, так що користувач зможе продовжувати читати цей текст.
 • Якщо Ви хочете, щоб у якості текста засилання показувався  сам URL, ви можете просто зробити наступне:

  [url]http://ozdorov.info/?prid=2000534/[/url]

  Это выдаст следующую ссылку: http://ozdorov.info/?prid=2000534
  В нашем случае не стоит пользоваться этим способом, так как ссылка имете сложный для запоминания вид, а для ее работы имеет значение и окончание /?prid=2000534 .
 • Кроме того есть системы которые поддерживают возможность, называемую Автоматические ссылки, это переведёт любой синтаксически правильный URL в ссылку без необходимости указания тегов и даже префикса http://. Например, ввод ozdorov.info/?prid=2000534   в ваше сообщение приведёт к автоматической выдаче ozdorov.info/?prid=2000534   при просмотре сообщения.
 • То же самое относится и к адресам e-mail, вы можете либо указать адрес в явном виде:

  [email]no.one@domain.adr[/email]

  что выдаст no.one@domain.adr или просто ввести no.one@domain.adr в ваше сообщение, и он будет автоматически преобразован при просмотре.

Как и со всеми прочими тегами BBCode, вы можете заключать в URL'ы любые другие теги, например [img][/img] (см. следующий пункт), [b][/b] и т.д. Как и с тегами форматирования, правильная вложенность тегов зависит от вас, например:

[url=http://www.phpbb.com/][img]http://www.phpbb.com/images/phplogo.gif[/url][/img]

неверно, что может привести к последующему удалению вашего сообщения, так что будьте аккуратнее.


Более подробно об использования кодов читатйте в инструкциях порталов или на одном из них:

Банери - посилання на власні електронні книги.

Кожен заклад - учасник системи ІРС ДКЗ має можливість створити необхідну кількість авторизованих засилань на "авторизовані" банери електронних книг поселення.
Зовнішньо всі вони матимуть подібний вигляд, але насправді, кожен із них відсилатиме на вказану електронну книгу поселення, при чому керівник закаладу, або власник інтернет ресурсу, на якому розміщено подібне посилання має змогу відсліковувати кожного клієнта, який зацікавився пропозицією і протягом одного місяця зареєструвався у системі, або ж зробив будь-яке замвлення. З тих пір і надалі, 1% від вартості замовлень здійснених будь-коли в будь-якому закладі автоматично нараховується власнику цього банера (партнеру системи ІРС ДКЗ).  (Див. авторизований користувач)Вибір, замовлення та бронювання послуг (місць) у системі ДКЗ

Звертаємо Вашу увагу що на користувачів системи ІРС ДКЗ поширюються всі права передбачені у Законі "Про захист прав споживача".
Кожен користувач може вибрати та оформити замовлення послуг (місць) двома способами:

а) по одному із вказаних нижче телефонів:
 • стаціонарний (03131) 5-44-97   (диспетчер ДКЗ, 10:00 - 18:00)
 •                 та (03131) 50-540        (диспетчер ДКЗ,  10:00 - 18:00)
 • мобільний:    050-540-20-47       (черговий адміністратор ДКЗ, цілодобово)
 •                        050 99-33-498        (черговий диспетчер ДКЗ, цілодобово)
 •                        096 915 94-94        (черговий диспетчер ДКЗ, цілодобово)
 •                        063 638-94-94        (адміністратор ДКЗ, Валентина Іванівна)
 •                        094-91-92-540        (диспетчер ДКЗ)
б) за допомогою електронної форми бронювань безпосередньо у "електронній книзі поселення" обраного Вами закладу (спосіб продемонстровано у відеоролику)

Електронна форма замовлення дозволяє Вам повністю контролювати процес. Ввійшов у систему ДКЗ, перед тим ввівши Ваш логін та пароль, який Ви вибрали при реєстрації, Ви отримаєте доступ до стану Вашого замовлення. Тут Ви зможете контролювати відправлення замовлення до Вас, отримання закладом оплати, а також  історію всіх попередніх замовлень. 
До того ж зареєстровані користувачі системи мають знижки залежно від кількості покупок та є учасниками бонусних і партнерських програм.
Докладніше на порталі ДКЗ.
Розіграші на порталі ДКЗ


Всі зареєстровані на порталі ДКЗ приймають участь у щоденних розіграшах різноманітних призів від партнерів системи ІРС ДКЗ.
Порядок утворення виграшних комбінацій пояснено у таблиці.
Число дня - номер реєстратора, що видав іменну візитку, у тому числі зареєстровані іншим шляхом.
(число участі у розіграші не приймає)
*Три останні числавзяті із загальної кількості переглядів сторінок порталу ДКЗ за попередній день, відображених на його стартовій сторінці.Два останні числа у лічильнику, які будуть зафіксовані першим візитером, що зайде після 20-00 кожного дня
Взірець вигляду виграшного номера
31*
04835


Для збільшення ймовірності виграшу радимо:-   слідкувати за перебігом розіграшів не рідшеодного разу на три дні (оптимально щодня).
-   зареєструвати максимальну кількість членів сім'ї, при чому кожен із них буде мати свій виграшний номер.

Для зареєстрованих без доступу до НЕТ:
   У розіграші приймають участь і пасивні учасники (ті, хто не має можливості працювати у мережі та зареєстровані із факсової розсилки). Таким достатньо лиш один раз на місяць по телефону із ДКЗ дізнатися виграшний номер (у день, вказаний першими двома числами його візитки). В іншому випадку йому обов'язково надішлють заохочувальний приз на адресу, вказану при реєстрації.

   Кількість курортів та турбаз буде постійно збільшуватися. Про це буде повідомлятися у обов'язковій розсилці або по номеру факса, вказаному під час реєстрації.

   Дозволяється інтерактивно як реєструватися, так і анульовувати свою реєстрацію або припиняти розсилку на деякий час чи взагалі. У цьому випадку номер візитки не приймає участі у розіграшах, але грає при поселенні у закладі або при повторній підписці на одну із розсилок.
Термін дії реєстрації та візитки - необмежений.

* На кожен факсовий номер може бути зареєстровано не більше трьох чоловік. При цьому кожен із них матиме свою індивідуальну візитівку.
Достовірність кожного адресата буде перевірятися шляхом контрольного надсилання факсу-підтвердження.
   При відсутності можливості перевірки виграшних номерів через Інтернет, дозволено користуватися послугами будь-якого оператора, але при умові, що одночасно провіряється не більше трьох номерів про які буде ним оголошено при реєстрації. У противному випадку його доступ до перевірки буде припинено.

   Розіграші розпочалися із 25 грудня 2002 року і продовжуватимуться постійно в залежності від специфіки роботи того чи іншого закладу.

ДИСПЕТЧЕРИ КУРОРТІВ ЗАКАРПАТТЯ ЩИРО БАЖАЮТЬ ВАМ РЕАЛЬНИХ І ЦІКАВИХ ВИГРАШІВ !
ХАЙ ВАМ ЩАСТИТЬ!
ЗАЛИШАЙТЕСЯ ІЗ НАМИ !

Що таке ПЗ "ДИСПЕТЧЕР ДКЗ"

ПРО ПЗ "ДИСПЕТЧЕР ДКЗ"

Коротка характеристика ПЗ “Диспетчер ДКЗ”
та економічний ефект при її використанні у організації санаторно-курортної справи.
     
    Основний принцип програмного забезпечення "Диспетчер ДКЗ", як і всієї системи ДКЗ, оснований на забезпеченні абонентам можливості одержувати на екрані свого монітора реальну карту заселеності турзакладу чи готелю, якою користується його реєстратор чи адміністратор одночасно у необмеженій кількості та на будь-якій відстані.


ЗАГАЛЬНИЙ ВИГЛЯД ТА ПОЯСНЕННЯ НА ФОРУМІ ДКЗ
    Авторське програмне забезпечення “Диспетчер ДКЗ” надається для роботи санаторіям, курортам, турбазам та готелям за домовленністю на різних умовах.
    Установлюється ПЗ на комп’ютерах мінімальної конфігурації (достатньо "Пентіум ІІ", 166 – 250 МГц). Для його повноцінного і надійного функціонування не вимагається встановлення дорогих офісних програмних забезпечень та операційних систем. (Windows-2000, Ofice 2000).
    ПЗ здатне виконувати функції диспетчера, адміністратора, реєстратора та бухгалтера одночасно однією людиною, надавати моментальні прямі та перехресні звіти, довідки про будь-якого клієнта чи пацієнта, ділову та бухгалтерську документацію (рахунки, податкові накладні, розхідні та прихідні накладні).
     ПЗ "Диспетчер ДКЗ" має дружній та інтуїтивно-зрозумілий інтерфейс і для роботи із ним не вимагає додаткового навчання та спеціальної кваліфікації. Установлений власний сервер здатний обслуговувати необмежену кількість робочих машин (комп’ютерів) по мережі, із мінімальною швидкістю передачі даних та використовувати єдину внутрішню базу даних. Все це дозволяє повністю механізувати будь-яку роботу персоналу турзакладу чи готелю.
     При бажанні, робота ПЗ дає можливість легко інтегруватися у інтернет мережу, зокрема в інформаціно-реєстраційну "систему ДКЗ". При цьому власник ПЗ "Диспетчер ДКЗ" має можливість на свій розсуд делегувати доступ до своєї бази даних наявності місць будь-якому абоненту, не вимагаючи при цьому у нього наявності спеціальних ПЗ та налаштувань. Багато абонентів зможуть одночасно робити розрахунки, планувати поселення своїх клієнтів, бронювати наявні місця, виписувати рахунки для оплати послуг і т. інше на відстані.
     ПЗ гарантує достатній рівень захисту даних з допомогою сучасної системи авторизації доступу до баз даних власника сервера.

Крім того, ПЗ “Диспетчер ДКЗ” передбачає установлення додаткових взаємозв'язаних модулів:

     - МОДУЛЬ "Медичне обслуговування". Для реєстрації та створення бази даних про медичне обстеження, призначення та обслуговування пацієнта, надання йому послуг та процедур. Дає можливість виписувати рахунки для оплати послуг безпосередньо лікарем чи медперсоналом, що їх призначає, шляхом дебетування або кредетування на тимчасовому особистому клієнтському рахунку відкритого при приїзді на відпочинок або при перечисленні коштів із місця проживання для безпеки їх збереження. При цьому, кожен клієнт, при бажанні, індивідуально матиме змогу відслідкувати стан свого тимчасового рахунку “терміналах” турзакладів або під час виписування наступного рахунку. Тут же ж розміщення і інформація про призначення лікаря та використані процедури, що замінює або доповнює “санаторно-курортну картку”.
     - МОДУЛЬ "Харчування" Для формування та обслуговування замовлень по харчуванню, ведення обліку за використанням харчових продуктів, відповідно до замовленого клієнтами меню на кожен день та його специфікації і калькуляції.
     - МОДУЛЬ "Турнікет" Дозволить автономно або у комплексі із ПЗ"Диспетчер" обслуговувати гірськолижні комплекси, інформуючи через мобільний зв'язок портал про стан гірськолижних трас, вартість послуг у даний момент, температуру навколишнього середовища, висоту снігу, кількість лижників і т. інше. Цей же ж модуль буде корисним і у наданні будь-яких інших процедур чи послуг.
- МОДУЛЬ "Інші послуги та процедури" прокат, культмасові заходи для ведення обліку, організації замовлення та оплати за будь-які послуги шляхом дебетування або кредетування на тимчасовому особистому клієнтському рахунку. (див. пункт 1)
    - МОДУЛЬ "Бібліотека" Дає можливість знайти, замовити та взяти на користування будь-яку книгу, що є у бібліотеці, даного санаторію або у інших санаторіях, що входять у систему ДКЗ та, при необхідності, мають змогу забезпечити їх передачу. Забезпечує можливість використовувати базу даних всесвітньої електронної бібліотеки через Інтернет.
    - МОДУЛЬ “Туристичний трамвай” Дає можливість скористатися централізованими туристичними поїздками, які у достатньому асортименті щоденно пропонуються професійними екіпажами для клієнтів санаторіїв розміщених територіально близько один від одного. При цьому клієнт може забронювати конкретні вільні місця у автобусах чи мікроавтобусах на конкретний день та конкретну поїздку.
     - МОДУЛЬ "Розваги, розіграші, інтерактивні сеанси", теле-радіо концерти на замовлення дає можливість доповнити культмасову роботу, урізноманітнити її, зв'язати кілька санаторіїв у одну міжсанаторно-курортну інтранет мережу. При цьому клієнти, які поселяються у приватних садибах курортної зони, матимуть змогу долучитися до загального “санаторно-курортного проживання”. Приватні садиби “куруються” навколишніми санаторіями чи курортами, гарантуючи медичне забезпечення та допомагаючи в організації дозвілля і відпочинку на своїх територіях. Це відчутно розширить можливість рекреаційних та оздоровчих осередків. 
Ми готові до будь-якої співпраці, від індивідуальної до регіональної. 

Запрошуємо також до ділової співпраці всіх, хто зацікавився системою на будь-якому рівні її розвитку.

Будемо щиро раді спонсорам та меценатам.


Із метою розвитку та розповсюдження на території Закарпаття та Карпат "Зеленого туризму" СИСТЕМА ДКЗ всі приватні садиби та осередки обслуговує цілком безкоштовно тереторіально може бути створена у будь-якому місці при умові виконання всіх умов та правил роботи системи.
При тимчасовій неможливості використовувати інтернет комунікації Система ДКЗ
 може брати на себе реєстраційні обов'язки будь-якого створювача турбпродукту при умові письмової угоди із ним на договірних засадах. При цьому несе повну відповідальність за виконання доручень по реєстрації.

Всіх, кого зацікавили наші умови запрошуємо до співпраці.
SANATOR

Немає коментарів: