Що може бути краще, ніж зустріти Новий рік в Карпатах, в затишному котеджі біля каміну? Бронювання новорічних дат стартує вже з серпня, а у листопаді-грудні стає дедалі важче знайти хороший варіант. Власники закладів відпочинку, щоб перестрахуватись, беруть значні авансові платежі - 50-100%. Ажіотажем користуються і недобросовісні аферисти.
Минулого року, до нас звернулось кілька компаній людей, які бронювали житло заздалегідь, а по приїзду в Карпати – 31 грудня виявили, що заброньованого закладу не існує. Вони бронювали житло на дошках оголошень зі значними знижками. Впевнені, що цей рік не буде виключенням. Хочемо заздалегідь застерегти і попередити про шахрайські схеми.
Вже зараз можна знайти підозрілі оголошення. Наприклад:
https://www.olx.ua/obyavlenie/sdaem-dom-lux-v-karpatah-s-basseynom-IDoc1xy.html#c9befdee3e
шахраї в Карпатах
Було використані фото шикарного шале в Швейцарських Альпах:http://www.louisejonesinteriors.com/a-chalet-in-switzerland/  
Схема афери наступна — пан Степан (псевдо-господар LUX будинку) приймає в людей авансові платежі (гарантію бронювання), і в результаті пропадає, його номер телефону 095-786-66-59 стає недоступним. Таких прикладів можна знайти десятки. А цікавим є те, що цей варіант скинула нам одна з користувачів нашого сайту, яка до останнього вірила, що заклад існує і її довелось довго переконувати в тому, що оголошення "фейкове". Щоб не втрапити в халепу, радимо бронювати житло тільки на перевірених і офіційних сайтах!
Один із варіантів  -  офіційні санаторії Закарпаття де ще є місця за офіційними цінами:        ►►  http://shajan.ozdorov.info ◄◄