Туристичний рафтинг "По Тисі разом": Вірус в фейсбуці. Що робити, щоб не підчепити, і як видалити Вiдпочинок "Клуб туристичного рафтингу ПО ТИСІ РАЗОМ"
Нами зацікавилися лічильник переглядів разів Залишайтеся з нами, ми працюємо для Вас! (команда туристичного рафтингу "По Тисі разом"

Вірус в фейсбуці. Що робити, щоб не підчепити, і як видалити

Вірус в фейсбуці. Що робити, щоб не підчепити, і як видалити

    Детальна інструкція щодо нового вірусу, який зараз активно поширюється у Facebook.
1. Крок перший:
Зайдіть в налаштування фейсбуку, на вкладку додатків https://www.facebook.com/settings?tab=applications і відключіть там всі додатки (будуть скинуті доступи до вашого профілю всім розширенням і не буде змоги розсилати спам через фейсбук):
virus fb1
2. Крок другий:
Зайдіть в розширення вашого браузера і видаліть невідомі вам розширення. Зараз вірус поширюється через додаток YouTurn (може бути й інша назва)
virus fb2
Після цього можете відновити доступ до розширень.
Тепер трохи про сам вірус. Поширюється через приватні повідомлення та постить від вас у Фейсбук тегаючи інших друзів. В повідомлення йде посилання з вашою поточною аватракою.
virus fb3
При переході ви потрапляєте на сторінку, котра візуально схожа на фейсбук і відео на ютюб-відео:
virus fb4
При кліку на відео, сторінка пропонує встановити плагін для його перегляду.
virus fb5
І, навіть, якщо ви відкрили посилання в анонімному вікні, та поруч відкрито основне вікно, то при кліку він все одно встановиться.
Тому в мене є три поради:
1. не клікайте
2. Не клікайте
3. НЕ КЛІКАЙТЕ
Для того, щоб зменшити розповсюдження вірусу, також раджу зробити так, щоб на вашу сторінку в фейсбуку могли постити лише ви, хоча б тимчасово. Заходимо в https://www.facebook.com/settings?tab=timeline&section=posting&view і вмикаємо.
virus fb6
       Після видалення відеофайлів Facebook ви повинні скинути пароль Facebook. Крім того, рекомендується поміняти паролі інших облікових записів. 
Шкідлива програма здатна відстежувати дані для входу в систему, тому кіберзлочинці, можливо, отримали доступ до інших облікових записів.  

Немає коментарів: