Туристичний рафтинг "По Тисі разом": "За Карпати в чарівний край", або куди втекти від політики? Вiдпочинок "Клуб туристичного рафтингу ПО ТИСІ РАЗОМ"
Нами зацікавилися лічильник переглядів разів Залишайтеся з нами, ми працюємо для Вас! (команда туристичного рафтингу "По Тисі разом"

"За Карпати в чарівний край", або куди втекти від політики?

За Карпати в чарівний край,  або
Куди втекти від політики?

Політичне життя України динамічне та захопливе. Але спостерігати за ним у режимі нон-стопу достатньо важко. Тому часом хочеться відпочити і втекти від політики. На щастя, в нашій країні існує багато затишних куточків, де можна забути про будні, перенасичені політичними новинами. 
Ніщо так не надихає творчу особистість, як нові подорожі та далекі мандрівки, які обіцяють зустріч із чимось невідомим і прекрасним. Зокрема, можна відправитись у край, що славиться неповторними пейзажами, первозданною природою у поєднанні з гостинністю та доброзичливістю місцевих жителів. Це Закарпаття. 
Швидкий потяг впевнено мчить по залізничних коліях, що вигадливим серпантином петляють поміж гір, піднімаючись на сотні метрів вгору і долаючи численні переправи через річки та канали. Щоб прокласти дорогу через цю місцевість, будівельникам довелося пробити у горах кілька тунелів загальною довжиною понад два кілометри та побудувати доволі високі мости.
Головна прикраса Закарпаття - це, звичайно, мальовничі гори, вкриті зеленими луками та лісами. Вони однаково добре підходять як для активних занять спортом, так і для спокійного комфортного відпочинку.
Людське око не здатне цілком охопити ці величні простори, а вухо - звикнути до навколишньої тиші, яка порушується лише щебетанням місцевих пташок та муканням свійських тварин, що блукають пасовищем. П’янке гірське повітря настільки чисте та свіже, що сповна наситить легені на довгі місяці.
Закарпаття розміщено в найбільш зволоженому регіоні країни, воно вкрите густою мережею річкових систем.  Клекотання бурхливої гірської річки, нерухомий спокій кришталево-чистого озера чи споглядання за ковзанням водних павучків по поверхні неглибокого ставка дозволить зняти стрес та втому від урбанізованого життя.
На території Закарпаття неймовірно багато цілющих мінеральних джерел, які створюють цілий природній лікувальний комплекс, і приваблюють тисячі людей з проблемами зі здоров’ям. Тутешні мінеральні води неймовірно різноманітні за складом, характеристиками і властивостями. Завдяки вмісту певних хімічних елементів та сполук вода набуває певної сили, вона лікує, бадьорить та піднімає настрій.
На базі мінеральних родовищ, розроблених ще у давні часи, працюють санаторії та міні-готелі. Місцеві готелі приємно порадують любителів тиші, спокою та усамітнення. Як правило, вони небагатолюдні та розташовані у лісовій зоні. Разом із тим, вони можуть похвалитися комфортабельністю, високим рівнем обслуговування, гарною кухнею, вдалою організацією дозвілля та відпочинку своїх клієнтів.
Закарпаття - край, оспіваний у піснях і легендах та зігрітий любов’ю його жителів, навік закохає у себе кожного, хто хоча б раз тут побував.

Немає коментарів: