Туристичний рафтинг "По Тисі разом": ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ТУР від ДИСПЕТЧЕРА КУРОРТІВ ЗАКАРПАТТЯ Вiдпочинок "Клуб туристичного рафтингу ПО ТИСІ РАЗОМ"
Нами зацікавилися лічильник переглядів разів Залишайтеся з нами, ми працюємо для Вас! (команда туристичного рафтингу "По Тисі разом"

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ТУР від ДИСПЕТЧЕРА КУРОРТІВ ЗАКАРПАТТЯ

► Всього переглядів нашої сторінки лічильник переглядів разів)
Новий, ексклюзивний збірний тур "передноворічне Закарпаття” для тих, хто знає що хоче і що може.
у програмі: автоекскурсія через три області західної України та 5 районів Закарпаття, зокрема - м. Тернопіль, м. Львів, м. Стрий, м. Мукачево та Ужгород (за бажанням) а також по місту Хуст та його околицях, в тому числі пішохідна екскурсія на залишки Хустської та Мукачівської фортець 14-15-го сторіччя, похід у природній заказник "Смерековий камінь" на іршавщині, водоспад "Скакало" на мукачівщині і багато іншого. За бажанням відвідаєте неприступні фортеці "Ту стань" на прикарпатті та військові фортифікаційні спорудження "Лінія Арпада".
У пропозиції туру:

  • туристичний рафтинг на міжсанаторно-курортній флотилії "По Тисі разом" (відстань 27 км. тривалість - 3 год)
    • (сплав) по мальовничій гірській ріці ТИСА поблизу м. Хуст, Королево, Виноградово на спільній, міжсанаторно-курортній флотилії "По Тисі разом – 2016”,

а також
  • автоекскурсія із автогідом (2-3 теми на вибір, прослуховування через слухавки та власний мобільний телефон по внутрішних радіоканалах автобуса.)
  • автоекскурсія із гідом по п'ятьох районах Закарпаття: ( Мукачівський, Іршавський, Хустський, Виноградівський, Берегівський )
  • традиційний рафтерський (козацький) куліш, проготований на вогнищі із дегустацією білих вин із знаменитої колекції Романа Кіш.

Забронювати місце у автобусі із м. Тернопіль - Львів та місце для проживання
безпосередньо в електронній книзі поселення "Троянди Закарпаття"

►►Замовлення конкретних посадочних місць на тур◄◄ ►►Схема Man 220, 222◄◄ ►► Замовлення конкретних місць проживання на тур ◄◄
Замовлення посадкових місць у автобусі, схема розміщення місць Замовлення конкретних номерів для поселення
який обслуговує цей тур (наживо) автобуса МАН 220 у турбазі "Троянда Закарпаття" яка обслуговує тур
(Вся інформація подається у режимі "наживо" із використанням електронних книг замовлень ІРС "ДКЗ")
◄◄ Інтерактивні Електронні книги замовлення працюють у реальному часі. Ви маєте можливість переглянути наявність місць та замовити (забронювати)їх індивідуально для себе чи для групи туристів. (Одноразова реєстрація у системі необхідна лише для здійснення бронювання місць)
Переглянути відеоінструкцію як користуватися електронними книгами замовлення (1 хв.) ►
відеоінструкцію як користуватися електронними книгами замовлення (1 хв.)відео інструкція
У календарі відображається реальний стан заїздів та запливів.
Після туру на цьому ж місці викладуємо засилання на фотоальбоми події.


УМОВНІ ПОЗНАЧЕННЯ НА КАЛЕНДАРІ: ▲+2▲ = комплектується екіпаж катамаран по 7 чоловік. Є дві вакансії; ▼+4▼ = комплектується екіпаж на тримаран по 10 чоловік . Є чотири вакансії ►2◄ = набір двох екіпажів завершено; ◄+► (◄-►) = заплив відбувся (не відбувся). ПРИКЛАД ЗАПИСУ: ▲+7▲▼+10▼ ВАКАНСІЯ 7 та 10 чоловік відповідно на катамаран та тримаран.

Немає коментарів: