Туристичний рафтинг "По Тисі разом": ДЕГУСТАЦІЯ ВИН «ЧИЗАЙ» (М.БЕРЕГОВО) Вiдпочинок "Клуб туристичного рафтингу ПО ТИСІ РАЗОМ"
Нами зацікавилися лічильник переглядів разів Залишайтеся з нами, ми працюємо для Вас! (команда туристичного рафтингу "По Тисі разом"

ДЕГУСТАЦІЯ ВИН «ЧИЗАЙ» (М.БЕРЕГОВО)

Автор: Наталія Білак

Дегустація вин "Чизай"

(підприємство СП «Айсберг» ЛТД, м.Берегово)

Дегустація вин Закарпаття ЧизайНа сьогодні спільне україно-американо-російське підприємство "Айсберг" ЛТД - це сучасний промисловий виноробний комплекс повного циклу виробництва, до складу якого входять власні виноградники, завод первинного виноробства (на якому відбувається переробка винограду та виготовлення вин), завод вторинного виноробства (де готову продукцію розливають у пляшки), виносховища, дегустаційні зали, офісні та складські приміщення.
Готова продукція випускається під декількома зареєстрованими торговими марками: Чизай, Chateau Chizay, Wine Berry і користується заслуженим попитом не тільки в Україні, а й у Російській Федерації, Білорусії, Чехії, Ізраїлі та США.
Дегустація вина берегово
У вересні 2010 року виноробна компанія "Айсберг" урочисто відкрила ДЕГУСТАЦІЙНИЙ ЗАЛ, який розташований безпосередньо на території виробничого комплексу в старовинному виноробному куточку Європи - місті Берегове Закарпатської області, де виробляти вишукані виноградні вина - давня традиція.
Ще один Дегустаційний зал, розташований в старовинних княжих винних підвалах Замку Паланокм.Мукачево. У неповторній атмосфері середньовіччя фахівець-енолог проведе захоплюючу дегустацію, запропонувавши спробувати 10 різних найменувань Закарпатських вин "Чизай".
Дегустація вин Берегово
Висаджувати свої виноградники почали у 2006 році. Сьогодні нараховується мільйони саджанців на земельних ділянках загальною площею 262 га, розташованих в Берегівському, Іршавському та Мукачівському районах Закарпатської області.
Вирощують білі, рожеві і червоні європейські сорти винограду, у тому числі Рислінг Рейнський, Мускат Оттонель, Мюллер Тургау, Трамінер рожевий, Мерло, Каберне Совіньйон та інші.
Дегустація вина Чизай ЗакарпаттяДегустація вина закарпаттяЧизай закарпаття
Завод первинного виноробства - Прийом та переробка винограду, виробництво і зберігання виноматеріалів відбувається на заводі первинного виноробства, який знаходиться в селі Оросіево Берегівського району Закарпатської області, на відстані 25 кілометрів від Берегово.
Завод по виробництву вина Чизай ЗакарпаттяЗавод вторинного виноробства - на якому зберігаються вина і відбувається їх розлив у пляшки, розташований в місті Берегове на території площею 1,88 га. У виносховищі СП «Айсберг» ЛТД може одночасно перебувати до 9 млн. літрів вина, а оптимальна температура зберігання вин досягається за допомогою автоматизованих кліматичних установок.
Крім 10 найменувань натуральних Закарпатських вин "Чизай" гості можуть також продегустувати легендарне марочне витримане вино "Троянда Карпат", відоме в Закарпатті ще з 60-х років минулого століття. Виноградарі Заводу Чизай відродили сорт винограду Трамінер Рожевий, з якого виробляється це вишукане вино, і вже в 2012 році "Троянда Карпат" ТМ Чизай отримала Золоту медаль на міжнародному дегустаційному конкурсі "Ялта. Золотий Грифон"
дегустація вин чизай БереговоДегустація вин БереговоАдреса:
СП «АЙСБЕРГ» ЛТД:
90202, Україна, Закарпатська обл.,
м. Берегово, Урочище Чизай, 1

Немає коментарів: