Туристичний рафтинг "По Тисі разом": "Троянда Закарпаття" Економ туристична база в Загатті Вiдпочинок "Клуб туристичного рафтингу ПО ТИСІ РАЗОМ"
Нами зацікавилися лічильник переглядів разів Залишайтеся з нами, ми працюємо для Вас! (команда туристичного рафтингу "По Тисі разом"

"Троянда Закарпаття" Економ туристична база в Загатті

Троянда Закарпаття, турбази, готелі, подорожі, санаторії, курорти, відпочинок, лікування, Закарпаття, Іршава, Мукачево, Сонячне Закарпаття, мінеральні води, туризм, ДКЗ, Поляна, Свалява, Лужанська, лечение, оздоровление, санатории, Закарпатье, минеральная вода, отдых в Закарпатье, рафтинг, сплав, Замки, гипотерапия, горные лыжи, СМС поздоровлення, СМС поздравления, вітання, Попелюшка, ДКЗ, Від серця до Серця, Колядки, вірші, стихи, любимому

Локалізація: с. Загаття, Іршавський район
(30 км. від Мукачево, 55 км. до Берегово), Закарпаття (див мапу внизу)
Інфраструктура: їдальня, кафе, клуб, спортзал, футбольний стадіон, чан із гарячою водою на десять чоловік,
Харчування: власне кафе, їдальня - двох разове (65 грн) триразове (110 грн). майстер класи закарпатської кухні на ватрі (бограч, токан...) Класи номерів на поселення:
{1К2М}, {1к3м} , 1к4м, 1л3м

двір турбази "Троянда Закарпаття" восени 2016 р.
Хол головного корпусу у розгортці
Кімнати із зручностями у номері на першому поверсі (120 грн. доба)
Кімнати із зручностями в коридорі на другому поверсі (80 грн. доба)
Душеві кабіни та санвузли із постійною подачею води (окремо чол. жін)

Молодіжний відпочинок на Закарпатті.
Спеціалізація закладу - тури вихідного дня, корпоартивні тури для колективів, молодіжні збори активного відпочинку, спортивні школи та табори, проведення екскурсійної програми по Закарпатті, участь в походах та переходах, відвідування термальних басейнів, гірськолижних трас...

Тепле і добродушне обслуговування персоналу, (вони ж і власники Троянди) разом із чудовою природою довкілля, додатковою організацією дозвілля дітей (майстер класи, музичні вечори, туристичні походи, кінофото сесії, туристичний рафтинг) зроблять ваш відпочинок справді незабутнім і насиченим.

Троянда Закарпаття - чи не найбільш підходяще місце проживання для туристичних груп школярів, студентів, молоді та колективів невеликих підприємств, які прагнуть зекономити на проживанні та трансфері (знаходиться в аепіцентрі Закарпаття) і водночас відчути себе бажаними гостями. Саме так - як дорогих гостей - приймають своїх постояльців власники, вони ж обслугову.чий персонал закладу.
Турнір по футболу, волейболу, тенісу, квести, туристичні походи в гори, сплави по Тисі в програмі туристичного рафтингу "По Тисі разом!", автобусні та пішохідні екскурсії, вечірні спілкування біля вогнища, майстеркласи закарпатської кухні, теплі ванни у деревяному чані з підігрівом, а також вечірні дискотеки та кінозал.
База обсаджена хвойними рослинами - туями . У народі це дерево називають життєвим деревом, деревом життя.Вдихаючи кожен день запах туї, можна відновити сили після стресу і хвороби, легше подолати емоційну і фізичну втому. Туя виділяє величезну кількість фітонцидів, що згубно впливають на спори різних грибків і бактерій. Насичене такими фітонцидами повітря - цілющий еліксир для наших легенів.

 "Троянда Закарпаття". Номер зі зручностями. Збільшити панораму


Умови проживання . До ваших послуг - чотири номери зі зручностями в номері та п ятнадцять кімнат, де зручності на поверсіі, шість душових кабінок , умивальників та туалети.Вода холодна та гаряча цілодобово.Розміщення може бути 2-3-4 чоловіки в кімнаті.Безпровідний інтернет.Стадіон, спортивний майданчик,спортзал до ваших послуг.


 "Троянда Закарпаття". Номер економ-класу. Збільшити панораму


ІНТЕР'ЄР турбази. Номери будь-якого класу облаштовані недорогими, але зручними меблями. Підлога покрита лінолеумом, накрита домотканими доріжками.

"Троянда Закарпаття. Один з номерів". Збільшити панораму


ПОСЛУГИ харчування. Навряд чи десь у Закарпатті ви зараз знайдете більш вигідну пропозицію розміщення туристичної групи з харчуванням. Оскільки власники турбази є водночас і обслуговуючим персоналом, є дуже гнучкий індивідуадьний підхід до кожної групи туристів. Якщо це діти, можливе навіть чотириразове харчування. Якщо ж група планує провести цілий день і роз`їздах та екскурсіях і може пообідати десь у дорозі, їй достатньо буде й дворазового харчування на базі. Орієнтовна вартість послуг харчування на одну людину на добу:
- дворазове (сніданок та обід, об`єднаний з вечерею) - 65 грн.
- триразове - 110 грн.

Групи учнів спортивних шкіл чи танцювальні колективи на виїзді, просто групи школярів, що цікаво та змістовно проводять канікули, - кожен зможе знайти в "троянді Закарпаття" саме те, що шукав на відпочинку.


Тур вихідного дня   У ЗАКАРПАТТЯ ЗА ЗДОРОВ'ЯМ"
Турбаза "Троянда Закарпаття"  учасник проекту від "ДКЗ"    

У пропозиції туру, зокрема,  пропонується наступне:
 • автоекскурсія по м. Львів (Тернопіль)  та по міжнародній трасі Київ - Чоп (240 км.).  Гід на протязі всього туру. Унікальні краєвиди із зупинками на перевалі;
 • автоекскурсія по шістьох районах  Закарпаття: (Мукачівський, Іршавський, Хустський, Виноградівський, Берегівський та Ужгородьский райони)
 • туристичний рафтинг на міжсанаторно-курортній флотилії "По Тисі разом"   (відстань 27 км. тривалість - 4 години)
  Чан у "Троянді Закарпаття"

     Купання у чані з гарячою водою та трав’яними карпатськими зборами – надзвичайно популярна СПА-процедура у гостей туристичного комплексу «Троянда Закарпаття».
    Великий металевий казан, що вміщає у себе 4-5 осіб, розташовані у затишному куточку подвір’я під відкритим небом. Гості можуть вибрати для себе незабутній розслаблюючий відпочинок на свіжому повітрі та зробити ефектну фотосесію.
       Чан підігрівається дровами у закритій пічці знизу і гості, таким чином, ніби варяться у гігантському казані. У очищену та відфільтровану гірську воду за бажанням гостей додаються аромамасла чи карпатські трав’яні збори. Поруч знаходиться діжка з холодною водою, в яку можна зануритися повністю або облитися із кухля (принцип контрастного купання, як у бані). У роздягальні тепло, знаходяться простирадла, рушники, тапки та банні шапки.
      Вартість процедури в день (кількість людей не обмежена):
  низький сезон, міжсезоння – 500 грн./год, 2-га година чану у подарунок!
  новорічний тариф (з 28.12 по 8.01) - 800 грн. за 2 години.
      Додатково можна замовити чай, каву, вино, соки, узвар, мінеральну воду.

  Графік роботи: з 9.00 до 24.00 протягом всього року за попередньою домовленістю за 1 добу. ( заміна води та розігрів чану потребує 3-4 години, взимку 5-6 год)

  Телефон для замовлень: (096) 915-9494 – Степан (Василь).

  • термальні басейни Берегівщини та м. Виноградово;
  • гірськолижні траси Закарпаття (за домовленністю)
  • дегустаційні зали  закарпаттських та австрійських вин;
  • пішохідні маршрути до водоспаду "Скакало" на "Смерековий камінь", а також тривалі переходи через г. Стой,  г. Великий Верх та інше; 
  • екскурсії по замках та їх залишках із майстер класом виготовлення сферичних панорам;
  • Селизька (французька) сироварня, дигустація Селиських сирів;
  • майстер клас  закарпатської кухні, приготування на ватрі (бограч, токан, банош )

   Замовлення конкретних місць поселення та посадки у автобусі згідно його схеми на конкретний тур
   Замовлення конкретних місць проживання на тур
   телефони адміністратора закладу  050-99-33-498,  096 915-94-94
   P.S.

   Прикарпатці у Троянді Закарпаття

   Червоноградський клуб туристів із Людмилою Якуб'янець, знову завітали у наш чарівний край із гучною українською піснею, запальними танцями.  Загатська "Троянда Закарпаття"  із Галиною - затійником зі Львова веселили гурт своїми імпровізо-ваними мініатюрами Оксани і Вакули із "Хутора близь Диканьки".
   Чималий чан розігрітої "кришталевої" гірської води під зоряним небом вечірньої осінньої ночі ще довго не відпускав червоноградців із своїх теплих обіймів.
   Цей приїзд мав би покласти початок серії відпочинково-ознайомчих турів із різних куточків України у форматі програми "За Карпати в чарівний край".
   Наразі цікаві зустрічі гостей у Богом облюбованому краї  продовжуються. Монастир в Імстичево, Джублику,  берегівські термальні води, прогулянка по вечірному Мукачево, відтак традиційний бограч на перевалі - уже по дорозі до дому.
   Далі буде...  (► фотозвіт від Степана Жук)

  Немає коментарів: