Туристичний рафтинг "По Тисі разом": Курячі крильця в «Кока-колі» Вiдпочинок "Клуб туристичного рафтингу ПО ТИСІ РАЗОМ"
Нами зацікавилися лічильник переглядів разів Залишайтеся з нами, ми працюємо для Вас! (команда туристичного рафтингу "По Тисі разом"

Курячі крильця в «Кока-колі»

Курячі крильця в «Кока-колі»  (Келе Цзі Чи) - страва сучасної китайської кухні, яке стало популярним в країні з середини 80-х.
Існує версія, що страва з'явилася в одному з ресторанів в місті Цзіньань, столиці провінції Шаньдун, коли невдачливий кухар випадково пролив «Кока-колу» в ємність з маринованими крильцями.
Коли страва приготували, то виявили, що завдяки «напою № 1 в світі» м'ясо вийшло в красивій глазурі , а також соковите, м'яке і з пікантним солодко-солонуватий смак.
курячі крильця по-китайськи
Китайці охоче застосовують нові інгредієнти в своїх стравах:  рецепт смачних курячих крилець швидко розлетівся по країні.
курячі крильця по-китайськи

КУРЯЧІ КРИЛЬЦЯ В СОЄВОМУ СОУСІ

Все до неподобства просто: шаманство займає від сили 30 хвилин! Сіль додавати не потрібно, так як соєвий соус  солоний сам по собі.
курячі крильця по-китайськи

СКЛАДОВІ

  • 1 кг курячих крилець
  • 50 мл класичного соєвого соусу
  • 200 мл «Кока-коли» (звичайну, не дієтичної)
  • рослинне масло для смаження
  • імбир, часник, будь-які спеції за смаком

Приготування

  1. Крильця обробити, склади в миску, налий трохи соєвого соусу і залиш на 5-7 хвилин. Якщо виникне бажання зробити смак страви яскравіше, додай трохи тертого кореня імбиру  і пропущений через прес зубчик часнику, перемішати.
  2. Розігрій сковороду з маслом, виклади крильця, обсмажуй їх на помірному вогні по 3 хвилини з кожного боку. Щоб масло не розприскувалося, накрий сковороду ситом. Даси залишився соєвий соус і готуй ще хвилин 7.
  3. Зменш вогонь, даси «Кока-колу», накрий кришкою і залиш крильця гаситися на 10 хвилин. Кришку зніми, готуй крильця до повного випаровування рідини і карамелізації. Все відбувається досить швидко, тому стеж, щоб страва не підгоріло! Вперше побачивши цей рецепт, я не відразу зважилася приготувати таку страву, досить дивне поєднання продуктів ... Але які ж були захоплені вигуки друзів, коли я подала крильця до столу на черговий нашої зустрічі!
    Спробуй приготувати це незвичайне, але дуже смачна страва, і не забудь поділитися рецептом з друзями!

Немає коментарів: