Туристичний рафтинг "По Тисі разом": Санаторій СОНЯЧНА ДОЛИНА. VIP корпус. Вiдпочинок "Клуб туристичного рафтингу ПО ТИСІ РАЗОМ"
Нами зацікавилися лічильник переглядів разів Залишайтеся з нами, ми працюємо для Вас! (команда туристичного рафтингу "По Тисі разом"

Санаторій СОНЯЧНА ДОЛИНА. VIP корпус.

Курорт "Сонячне Закарпаття", Поляна, Сонячна Долина, Софія, Закарпаття, Закарпатье

ПРО КУРОРТНЕ МІСТЕЧКО "СОНЯЧНЕ ЗАКАРПАТТЯ"

Курорт знаходиться за 1,7 км від с. Поляна Свалявського району Закарпатської області України по автошляху Свалява-Перечин-Ужгород. Відстань до районного центру - 11 км, до обласного (м. Ужгород) - 75 км. Санаторiй розташований на правому березi рiчки Велика Пиня, в урочищi Тихий, на висотi 340 м вище рiвня моря мiж Полонинським i Вулканiчним (Вигорлат-Гутинським) хребтами Карпат, на пiвнiчно-схiдних схилах останнього, З усіх боків оточений змішаним лісом. На площi близько 7 тис. га, якi охороняє Полянське лiсництво, ростуть представники 60 листяних та 20 хвойних порiд дерев та кущiв. По лівому берегу ріки розбитий штучний рекреацiйний лiсосадопарк площею 157 га вiд «Сонячного Закарпаття до пiвнiчно-схiдної околицi с. Поляна. Безпосередньо на території оздоровниці є природні зони проростання рідкісних ранньоквiтучих ефемероїдних рослин, серед яких домiнує шафран Гейфеля.
Для курорту Поляна характерний помiрно-континентальний клiмат. Зима м`яка, лiто неспекотне, осiнь тепла, тиха й сонячна. Середньорiчна температура повiтря 10С°. Кiлькiсть годин сонячного сяйва близько двох тисяч на рiк відповідає м. Сочі. Сонячнi ванни на вiдкритому повiтрi можна приймати з 15 квiтня до 15 жовтня. Максимальна температура повiтря в липнi (30С°), мiнiмальна (-25С°) - в сiчнi. Вiтри бувають рiдко i швидкiсть їх незначна (3-4 м/сек.). Атмосферний тиск 715-756 мм рт.ст. Снiговий покрив звичайно тримається з листопада до кiнця лютого. Кiлькiсть опадiв вiд 600 до 1300 мм на рiк, найбiльше в груднi. Середньорiчна вiдносна вологiсть повiтря 82%. Окрім ріки Велика Пиня, на територій оздоровниці розташоване штучне озеро з протiчною водою.
Відпочинок у Закарпатті - це можливість відвідати численні пам'ятки тутешніх місць і насолодитися досконалістю природи. На території закладу панує затишок і тепла, спокійна атмосфера. Оригінальний ландшафтний дизайн, захоплюючі пішохідні маршрути і ранковий спів птахів зроблять Ваш відпочинок неповторним і незабутнім. Гості санаторію зможуть відвідати цікаві історичні місця, побачити природні багатства Карпат і Закарпаття, познайомитися з народними промислами, фольклором, культурою та кухнею. Цінителі повноцінного, здорового і активного відпочинку неодмінно захочуть відправитися в захоплюючий екскурсійний тур або туристичні маршрути по Карпатах.

"Сонячна Долина". Подвір'я Збільшити панораму

ПОСЛУГИ ПРОЖИВАННЯ

Триповерхові номери люкс-котеджу для великої сім'ї чи дружньої компанії розташовані поруч з корпусами санаторію «Сонячна долина». Вони мають окремий огорожений двір, де є місце для стоянки автомобілів, а також газон. Розміщення у таких номерах має ряд переваг. По-перше, не будучи прив'язаними до жодного з санаторіїв курортного містечка, ви маєте право не оплачувати повну путівку зі стандартним лікуванням та комплексним лікуванням для всіх членів родини, а обирати на свій смак та згідно з потребами, хто з відпочиваючих які процедури і у якому лікувальному корпусі буде проходити, в якому з ресторанів містечка і як харчуватися. Тобто оплачувати послуги лікування та харчування по факту.
До того ж, сучасний дизайн інтер'єру, просторі кімнати номеру, затишок - складуть ефект перебування вдома, одночасно поєднуючись із свіжим гірським повітрям, мінеральною водою прямо з крана на кухні та широким переліком оздоровчо-лікувальних та СПА-процедур. «Сонячне Закарпаття» - курортне містечко, де в гарячі сезони одночасно відпочивають близько трьох тисяч гостей. При поселення в люкс-котеджах ви можете одночасно знаходитись в епіцентрі подій і усамітнитись, відокремитись від гамору курортного містечка.
У кожному номері можуть одночасно розміститись до 8 чоловік: дві спальні з двоспальними ліжками та додаткові місця - розкладний диван у вітальні та розкладний диван у кабінеті.

Спільна характеристика родинних котеджів {5сЛ4М++}

У номерах одночасно можуть комфортно розміститись до 8 чоловік: дві спальні з двоспальними ліжками та додаткові місця - розкладний диван у вітальні та розкладний диван у кабінеті.
Перший поверх:
 • Вестибюль — велика шафа для одягу з вбудованим міні-сейфом, поличка для взуття.
 • Кухня — кухонна стінка з посудом (кавовий сервіз, чайний сервіз, столовий посуд, електрочайник), один з кранів - з мінеральною водою «Поляна квасова». Обідній стіл та 6 м'яких стільців.
 • Вітальня — великий плазмовий телевізор, секретер, розкладний диванчик, який при потребі може слугувати додатковим спальним місцем, журнальний столик, бенкетний стіл з шістьма м'якими стільцями.
 • Санвузол — душова кабінка, туалет, умивальник.

 • Люкс-котедж, кухня Збільшити панораму
  "Софія". Подвір'я Збільшити панораму
  Люкс-котедж, вітальня Збільшити панораму
  Між першим та другим поверхом:
 • Робочий кабінет — розкладний диванчик, що при потребі може слугувати додатковим місцем для спання, столик.

 • Люкс-котедж, кабінет Збільшити панораму
  Другий поверх:
 • 1 спальня — широке двоспальне ліжко з приліжковими тумбочками, туалетний столик з дзеркалом, телевізор, кондиціонер.
 • 2 спальня — широке двоспальне ліжко з приліжковими тумбочками, туалетний столик з дзеркалом, телевізор, балкон.
 • санвузол — туалет, умивальник.
 • 2 санвузол — душова кабіна, біде, умивальник.
 • хол з тренажером — вихід з холу на балкон.

 • Люкс-котедж, спальня Збільшити панораму
  Люкс-котедж, друга спальня Збільшити панораму
  Люкс-котедж, один із санвузлів Збільшити панораму
  Між другим та третім поверхом:
 • Вихід на терасу — на терасі дачні меблі та сушка для одягу.

 • Люкс-котедж, тераса Збільшити панораму
  Третій поверх: — велика камінна зала
  Люкс-котедж, камінна зала Збільшити панораму

  Детальний опис кожного із котеджів:

  ХАРЧУВАННЯ

  Курортне містечко «Сонячне Закарпаття» - це розмаїття корпусів для проживання. Майже в кожному з них на першомк поверсі розташований ресторан чи їдальня. Отож кожен гість містечка, приїхавши сюди на відпочинок та оздоровлення, має змогу спробувати кухню того чи іншого закладу та обрати для себе і за смаком, і по кишені. Звісно, оскільки курорт має основний профіль лікування - гастроентерологічні захворювання, то кожен заклад харчування запропонує вам і дієтичне харчування також.

  Ресторан санаторію «Сонячна долина»

  Харчування виявляється важливим фактором у лікуванні гастроентерологічних захворювань. Для вдалого лікування є спеціально підготовлене меню. Основною є дієта №5, яка застосовується при захворюваннях печінки та жовчного міхуря. Тому страви готуються за спеціальною технологією та професійним обладнанням з обмеженням жирів.
  Також застосовується дієта № 9 при цукровому діабеті та для хворих з ожирінням та надлишковою масою тіла. Кожному, хто відпочиває, кваліфіковані лікарі призначають індивідульну дієту, а дієтсестра в залі харчування допоможе скласти персональне меню.Періодичність харчування залежить від захворювання і дієти, призначенної лікуючим лікарем, може бути трьох- або п'ятиразовим.Проте їжа тут не лише корисна, але й дуже смачна.
  У барі пансіонату можна замовити за окрему плату,свіжо вичавлені фруктові фреші, десерти, натуральну каву з тістечком.

  "Сонячна долина", ресторан Збільшити панораму

  Ресторан готельного комплексу «Софія»

  Запрошує своїх гостей насолодитися чудовими стравами у затишній і комфортній атмосфері. В меню запропонований різноманітний асортимент страв української та європейської кухні. Ресторан Готельного комплексу «Софія» задовольнить запити вимогливих гурманів і порадує стравами з екологічно чистих продуктів. Увага та індивідуальний підхід обслуговуючого персоналу гарантований кожному гостю. Ресторан в Поляні в ГК «Софія» - це улюблене місце для проведення сімейних вечорів і банкетів. Якщо, проживаючи в іншому корпусі чи котеджі курортного містечка, ви обираєте харчування в ресторані ГК «Софія», то вартість триразового харчування для вас складе 160 грн. на добу. Можливе і замовлення окремо сніданків, чи обідів, чи вечерь, згідно меню.
  "Софія, ресторан Збільшити панораму

  SPA-ПРОЦЕДУРИ

  Все більше українців хочуть об'єднувати відпочинок з оздоровленням і доглядом за зовнішністю. Ідея SPA, як можливість природного оздоровлення прекрасно інтегрується зі стереотипами і потребами наших співгромадян.
  SPA визначається, як курорт або природне джерело термальної чи мінеральної води, яка використовується для пиття і купання з метою оздоровлення і лікування різних захворювань. Це популярне сьогодні слово походить від назви містечка Спа (SPA), провінції Льєж (Східна Бельгія). Місто Спа (SPA) відоме з часів Стародавнього Риму і згадується ще Плінієм Старшим. Цілюще джерело Спа було відкрито заново в 1326 р. і досягло піку своєї популярності в 18-му сторіччі, коли його почали відвідувати королівські персони, які дізналися про його цілющі властивості. У сучасній медицині з'явилося визначення нового напрямку лікування - «SPA-терапія».
  У "Софії" кожен може індивідуально обрати для себе ті процедури, які йому найбільше підходять: хамам, сауна, баня, душ, басейн. Кожна з цих процедур буде надавати корисну дію вашому організму, покращить самопочуття, збереже бадьорість та и молодість вашого організму.
  Турецькая парна «хаммам» (в перекладі з арабської означає жар) найбільше підходить людям, котрі не люблять чи не переносять високі температури. Відвідування турецької бані ефективне при боротьбі із зайвою вагою та при омолодженні організму.

   

  Немає коментарів: