Туристичний рафтинг "По Тисі разом": ДЕГУСТАЦІЙНИ ЗАЛ "Білий міст" Вiдпочинок "Клуб туристичного рафтингу ПО ТИСІ РАЗОМ"
Нами зацікавилися лічильник переглядів разів Залишайтеся з нами, ми працюємо для Вас! (команда туристичного рафтингу "По Тисі разом"

ДЕГУСТАЦІЙНИ ЗАЛ "Білий міст"

Метою відкриття Дегустаційних залів  є підвищення рівня культури споживання вина, знайомство споживача з традиційними закарпатськими винами, які унікальні за своїми смаковими якостями і займають гідне місце серед вин, вироблених у відомих виноробних регіонах світу.
Дегустацію на наших турах проводять провідні винороби Закарпаття. Зокрема, кандидат білогічних наук
 Роман Кіш
 Михайло Стеців   та інші

Дегустація охоплює 8-10 сортів вина по 50-100 грам кожного. Разом із вином пропонується твердий сир, солене печево та інші нейтральні продукти для "очищення" смакових рецепторів. Дітям надаються виноградні та плодові соки чи морозиво, печиво, солені палочки та інше.
Під час сеансів Ви дізнаєтеся про культуру споживання вин, їх історію, деякі секрети та тонкощі у його виготовленні.
 Спілкування із справжніми знавцями своєї справи, закохних у неї проходитиме у прохолодному в будь-яку пору року підвалі, глибоко вкопаному ще у минулому сторіччі у гору. 

 Середна вартість сеансу 100 грн.


«Каберне Совіньйон»
Презентаційною картою будинку вина є ординарне сухе вино «Каберне Совіньйон». Виноградник цього сорту має вік більше 50-ти років, кущі – з великим запасом твердої деревини, тому вино має великий  вміст танінів, антиоксидантів, мікроелементів та цукру.
Виготовлене вино за червоною технологією настоювання, має тонкий пастельний аромат, терпке, з хорошою властивістю до старіння.

«Леанка Королівська (Фетяска)»
«Леанка Королівська (Фетяска)» – сухе біле вино з легким мускатним і фруктовим ароматом. У винолікуванні приймається при нервових стресах, цукровому  діабеті, хворобах кишківника.

«Ароматний трамінер»
«Ароматний трамінер». З нього виготовляється вино з ароматами троянди, мускатного горіха, екзотичних плодів зі зниженим рівнем кислотності. Після бродіння виноградного соку цього сорту «насухо» отримуємо марочне вино «Променисте».
При спиртуванні свіжого виноградного соку харчовим спиртом отримуємо марочне десертне вино «Троянда Закарпаття».

«Рислінг Рейнський»
«Рислінг Рейнський». З цього сорту отримуємо біле сухе вино з тонким елегантним ароматом і присмаком лимона.
З винограду сорту «Шардоне» виготовляється біле сухе вино з сильним ароматом свіжого сливового масла, фундука, піджареного хліба.
Визріле у дубових бочках, воно добре зберігається і старіє.


«Мерло»
З винограду сорту «Мерло» виготовляється червоне вино з фруктовим смаком та ароматом, в якому домінують нотки чорної смородини і слив.
З сорту «Лідія» виготовляється сухе і напівсолодке рожеве вино з яскравим ароматом свіжої полуниці.Для інших учасників тур пропонуватиметься альтернатива - вечеря в альтанках приготована на вогнищі   Майстер клас приготування закарпатських блюд, зокрема бограч, токан.  Запечена пікниця прийдеться до смаку будь-якому гурману. 

Немає коментарів: