Туристичний рафтинг "По Тисі разом": КОСТЮК Світлана Степанівна Вiдпочинок "Клуб туристичного рафтингу ПО ТИСІ РАЗОМ"
Нами зацікавилися лічильник переглядів разів Залишайтеся з нами, ми працюємо для Вас! (команда туристичного рафтингу "По Тисі разом"

КОСТЮК Світлана Степанівна

КОСТЮК Світлана Степанівна


Народилася 30,11,1964 р.  в с. Кукли на Волині.
На прохання коротко розповісти про себе Світлана написала наступне: «Волинянка. Пробувала себе в журналістиці, депутатстві, директорстві. Але поезія перемогла. Нею живе, дихає і молиться моя душа... Поезії хочу присвятити ту частину свого життя, яка ще залишилася. Пишу про те, що спалює мене зсередини... Пишу тоді, коли не можу не писати... Відмежовую справжнє від того, що пишеться заради красивої метафори чи "красного слівця", що модно чи популярно... тимчасово... Потребую гармонії в усьому... Хочу бути собою...»
Останні два роки свого життя талановита поетеса та світлої душі людина відчайдушно боролася з тяжкою недугою. Мріяла про зцілення – як власне, так і України. Не опустила рук, не впала у відчай, не замкнулася в собі. Саме за ці два роки написано вірші з циклу «Зцілення любов`ю», що вийшли незадовго до смерті авторки окремим збірником, разом з яким Світлана встигла побувати на Святій землі. А ще – «Босоніж у небо», книга віршів у перекладі на англійську. Її підтримували, надихали, додавали сил у нерівній боротьбі друзі, заслужене визнання та творчі здобутки. Саме в період мужнього супротиву хворобі Світлана Костюк стає членом НСПУ, згодом – перемагає в Міжнародному літературному конкурсі «Між словом і вічністю», ставши першою і поки що єдиною представницею України, що сягнула висот у цьому змаганні. Далі стає  лауреатом першої Всеукраїнської літературної премії ім. Івана Низового, її відзначають Міжнародною премією літературних критиків за малу прозу (Італія, 2016).
Світлим янголом відлетіла у вічність у знаковий час – Різдвяного вечора 2017 року.
Автор книг поезії «Спалахи душі» (1998), «Наодинці зі світом» (2012), «Маленьке диво» (для дітей, 2012), «Листи без конвертів» (2013), «Про що шепотіли листочки» (переклади польською, 2014), «Траєкторія самоспалення. Щоденникові записи у віршах» (2015), «Barefoot to the sky» («Босоніж в небо», переклади англійською, США, Нью-Йорк, 2016), «Зцілення любов'ю» (Чернівці, «Букрек», 2016)..
Друкувалася у колективних збірниках »Перевесло», «Мамина криниця», «Натхнення», «Мелодії осіннього дощу», «Вінтаж», «Сто творів, які варто прочитати цього літа», «Чатує в століттях Чернеча гора», «Скіфія 2014 Весна», «Небесна сотня», в альманахах за рубежем: «Погляд» (США), «Русское литературноe эхо» (Ізраїль), в журналах «Дзвін», «Дивослово», «Педагогічний пошук», «Дніпро», «Ангелятко», «Український вісник», «Світ дитини».

Книга для дітей «Про що шепотіли листочки» перекладена польською мовою.
Є автором понад сорока пісень, написаних разом з композиторами О. Каліщуком, О. Первовою-Рошкою, О. Охріменком, О. Пенюк-Водоніс.
Співавтор численних альманахів та колективних збірок, друкувалася у літю журналах в Україні та за рубежем. Учасник численних Міжнародних та Всеукраїнських Форумів, фестивалів.
Переможець Міжнародного літературного конкурсу «Між словом і вічністю» (поезія) — Італія, Неаполь, 2015, Міжнародного конкурсу до 200-річчя Т. Г. Шевченка «В століттях чатує Чернеча гора», Всеукраїнських конкурсів ім. Леся Мартовича, «Незламні українці», «Викрадення Європи», «Сто творів, які варто прочитати влітку», лауреат першої Всеукраїнської літературної премії ім. Івана Низового, відзначена Міжнародною премією літературних критиків за малу прозу(Італія, 2016).

Орден «За гуманність та милосердя» від Всеукраїнської ГО «Спілка Чорнобиль», медаль «25 років незалежності України».
Світлана Костюк у подарунковій збірці  ВОЇНАМ СВІТЛА 
◄ Відкрити 3D книгу
Світлана Костюк у авторській збірці  ЗЦІЛЕННЯ ЛЮБОВ'Ю 
◄ Відкрити 3D книгу
Немає коментарів: