Туристичний рафтинг "По Тисі разом": ДІАБЕТ виліковується БЕЗ МЕДИКАМЕНТІВ. Вiдпочинок "Клуб туристичного рафтингу ПО ТИСІ РАЗОМ"
Нами зацікавилися лічильник переглядів разів Залишайтеся з нами, ми працюємо для Вас! (команда туристичного рафтингу "По Тисі разом"

ДІАБЕТ виліковується БЕЗ МЕДИКАМЕНТІВ.

Вже 22 роки автор методики ридаючого дихання ( «АиФ. Здоров'я» писала про неї в 49, 1999 р., і 18-19, 2000 р.) Юрій Вілунас офіційно вважається хворим на цукровий діабет, однак веде нормальний спосіб життя без ліків і дієти. Як це йому вдається? 

- Обходитися без ліків і дієти вдається не тільки мені, - розповідає Ю. ВІЛУНАС. - Але і багатьом іншим хворим, які використовують природні механізми природної саморегуляції - ридаюче дихання, імпульсний самомассаж і природний нічний відпочинок. 

Почну з того, що при цукровому діабеті серйозно порушуються всі обмінні процеси, причому в основі цих порушень лежить нездатність організму засвоювати цукор в потрібному оптимальному режимі. На думку лікарів, причини цього можуть бути різні, але перш за все - порушення в роботі підшлункової залози з виробництва інсуліну. Звідси і пропоновані традиційної та нетрадиційної медициною методи лікування: інсулін, манініла та інші цукропонижуючі ліки, а також обов'язкова дієта із суворим обмеженням прийому цукру і цукроутримних продуктів. 

Правильно дихати ... 
Однак виявлення мною природних механізмів природної саморегуляції дозволило підійти до проблеми цукрового діабету з дещо інших позицій. Виявилося, що всі хворі на цукровий діабет дихають неправільно, що і є першопричиною порушення обмінних процесів в їх організмі. Справа в тому, що якщо людина дихає неправільно, то його органи і м'язи отримують мало кисню, отже, беруть недостатню кількість цукру та жирів з крові на своє харчування (адже обмінний процес - окислительний), а це призводить до зниження їх функцій, що і фіксується лікарями як захворювання. В результаті знижується функція підшлункової залози з виробництва інсуліну, без чого не може бути ефективного засвоєння цукру організмом. Одночасно підвищується концентрація цукру в крові, так як він не засвоюється через брак кисню. 

Щоб подолати виникле порушення обмінних процесів, необхідно терміново збільшити постачання кисню у всі органи і м'язи, які в ньому потребують.

Зробити це можна за допомогою ридаючого дихання. Саме воно створює в організмі оптимальний газообмін (коли співвідношення вуглекислого газу і кисню дорівнює приблизно 3:1), що і є необхідною умовою вільного відділення молекул кисню від гемоглобіну, розносящого кисень в усі органи і м'язи.

Отже, першою і найважливішою умовою оздоровлення хворого на цукровий діабет є оволодіння ридаючим диханням. Так як кисень пішов тепер у всі органи і м'язи, то це відразу створило умови для поставки в них цукру та жирів із крові. Як наслідок нормалізації обмінних процесів почалося оздоровлення відразу всіх органів, у тому числі відновлюються функції підшлункової залози, і вона починає виробляти стільки інсуліну, скільки потрібно організму, здійснюється ефективна профілактика ускладнень, характерних для цукрового діабету. 

... Масажувати
Другим обов'язковою умовою оздоровлення хворого на цукровий діабет є використання іншого природного механізму природної саморегуляції - імпульсного самомасажу. Це звичайні, природні почухувания і поглажування, які періодично здійснює кожна людина. У процесі легких поглажувань голови, шиї, рук, ніг, грудей, живота, спини і т. д. виникають «імпульси», тобто простіше кажучи - десь зачухалось або приємно загільготало. Дане місце слід продовжувати погладжувати до тих пір, поки відчуття «приємності» не зникне. Тоді слід припинити масаж цього місця і перейти до масажу інших частин тіла. Таким шляхом самовиявляются біологічно активні точки тіла, пов'язані з різними органами, а в процесі масажу відбувається загальне оздоровлення всього організму. 

Значення імпульсного самомассажу для нормалізації всіх фізіологічних процесів в організмі важко переоцінити. Справа в тому, що в процесі такого природного масажу значно покращується постачання поживних речовин (цукру, жирів) у всі частини тіла. Причому це «адресна» поставка: головний мозок визначає, якому органу і скільки поживних речовин необхідно дати в даний момент, і посилає відповідний імпульс. У дію приходить біологічно активна точка, пов'язана з відповідним органом: масаж цього місця призводить до того, що орган одержує необхідні для нього цукор і жири.

Як відомо, одна з ознак цукрового діабету - шкірний свербіж, коли сверблять різні частини тіла. Це не що інше, як сигнали центральної нервової системи, що вказують, в які органи поставить цукор і жири. Зробивши імпульсний масаж, хворий дає харчування всім органам і м'язам, тим самим оздоровлюючи їх, очищаючи одночасно кров від надмірної концентрації цукру та жирів, нормалізуючи всі обмінні процеси в своєму організмі. 

Циклогідромасаж - новий метод гідромасажу із використанням водних розчинів.   Про це детально тут:  http://bit.ly/cyklo-hidro


... І відпочивати 
І, нарешті, третя умова оздоровлення хворого на цукровий діабет - це проведення природного нічного відпочинку так, як це передбачено самою природою, - з можливими періодичними пробудження з використанням ридаючого дихання та імпульсного самомассажа. Інакше кажучи, нічний відпочинок складається з сну і пробудження (так звана безсонниця), які є природною потребою організму і так само корисні для здоров'я, як і сам сон. Тільки треба знати, для чого потрібні ці пробудження і що робити, коли вам не спиться.

Починати нічний відпочинок слід з імпульсного самомассажа, який робиться не через одяг, а по тілу. Ви сідаєте на ліжку, ноги опущені на підлогу. Під час самомассажа ридаюче дихання не використовується. Але як тільки він закінчився, відразу перейдіть до ридаючого дихання, яке в свою чергу може спричинити появу нових імпульсів. Таке поєднання масажу є сигналом того, що можна лягти в ліжко і заснути. 

Хворі на цукровий діабет можуть досить часто прокидатися вночі. Це явище пояснюється не тільки потребою в сечовипусканні (як це зазвичай вважається), а перш за все потребою організму в природному самооздоровленіі. Справа в тому, що у хворої людини можуть бути вже серйозні органічні порушення в окремих органах, і щоб їх швидше оздоровити, потрібна поставка в них великої кількості цукру і жирів. 

Коли людина спить, харчування більш-менш рівномірно розподіляється по всьому організму, але нарешті настає час корекції, коли треба дати більше цукру та жирів в хворі органи, і головний мозок починає посилати відповідні імпульси: наступає пробудження.

Тепер завдання те ж, що й перед сном: необхідний самомассаж в поєднанні з ридаючим диханням. Як тільки імпульси припиняються - це знову сигнал лягти і заснути.

Описане вище використання природних механізмів природної саморегуляції призводить до того, що хворий на цукровий діабет перестає потребувати і ліки, і дієту для нормалізації обмінних процесів. Звичайно, робити все треба поступово, постійно звіряючи зі своїм самопочуттям. Як тільки хворий відчув, що ридаюче дихання, імпульсний самомасаж і природний нічний відпочинок стали надавати позитивний вплив на його організм, він починає знімати ліки - по одиниці інсуліну в день або по четвертинці Манинил (половині таблетки). Переконавшись у своєму доброму стані, він повторює цей прийом на наступний день, і т. д. до повного зняття ліків. Іншими словами, хворий переходить з систематичного прийому ліків на разове. Наприклад, цукор різко підскочив - хворий може прийняти одну-дві одиницю інсуліну (або одну-дві таблетки манініла), а після нормалізації знову використовувати тільки ридаюче дихання і імпульсний самомассаж без ліків.

Одночасно зі зняттям всіх ліків відбувається поступове ослаблення дієти та відновлення нормального, звичайного харчування, як у будь-якої здорової людини. Оздоровлення всіх хворих органів відбувається тільки одним шляхом - поставкою в них максимального харчування. Хворі повинні добре харчуватися самими різноманітними продуктами, в тому числі цукром та всіма іншими, які ним зазвичай забороняються. 

З огляду на те, що протягом дня цукор багато разів може «підстрибувати» внаслідок неправильного дихання, немає необхідності постійно вимірювати цукор і відразу вводити інсулін. Подібно до мене всі хворі, почавши використовувати ридаюче дихання і імпульсний самомассаж, взагалі перестали вимірювати цукор, визначаючи свій стан виключно за самопочуттям. Можна з впевненістю сказати, що не менш 90% хворих на цукровий діабет вже зараз могли б відмовитися від систематичного прийому ліків і суворої дієти при умові використання тільки тих механізмів здоров'я, які дала нам природа.
https://www.youtube.com/channel/UCRt5yMuiPVBQIna4uIvJiyw  Канал лекцій.

Немає коментарів: