Туристичний рафтинг "По Тисі разом": Що таке велозмагання "Гран Прі Мукачево 2016" ? Вiдпочинок "Клуб туристичного рафтингу ПО ТИСІ РАЗОМ"
Нами зацікавилися лічильник переглядів разів Залишайтеся з нами, ми працюємо для Вас! (команда туристичного рафтингу "По Тисі разом"

Що таке велозмагання "Гран Прі Мукачево 2016" ?

За підтримки генерального спонсора компаніі Flex, Мукачівської міської Ради, та наших партнерів Fisher, Tatu-bike, велосалону "Дикий захід", магазину "Motolux", а також Туристично- інформаційного центра Мукачево, Ассоціаціі велосипедистів Мукачево, Закарпатський обласний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою, 17-18 вересня відбудуться веселі та захоплюючі дитячи змагання і масова велогонка по вулицях міста для любителів та професіоналів.
Наша мета – влаштувати справжнє велосипедне свято.
Завдання гонки – пропаганда здорового спосібу життя та велоспорту серед населення, розвиток вело інфраструктури в Закарпатті та мотивація кожного учасника до підвищення власних спортивних навиків.

День 1-й 17.09.2016: 
змагання дітей від 2 до 17-и років на березі річки Латориця в парку "Перемоги" Мукачева (вікові категоріі - діти бєговел 2-3 роки, 3-4 роки; велосипед- 3-4 роки,5-6 ,7-10 ,11-13, 14-17). Дівчата та хлопчики виступають в окремих категоріях. Усі зареєстровані учасники нагороджуються діпломами учасників та памятними призами від наших партнерів та спонсорів. Переможець та призери(друге і треттє місце) нагороджуються медалями,діпломами та цінними призами.Обов'язкова умова для участі-мати велосипед у справному стані,с працюющими гальмами,а також обов'язково має бути шолом.
Для дітей буде зроблено три локаціі- для наймолодших учасників (2-6 років) проста траса з одним разворотом, дістанція 150 метрів; для учасників ріком від 7 до 13 років дуже цікаве змагання- "смуга перепонів", яка передбачає борьбу на техніку та уважність. Для дорослих дітей віком від 14 до 17 років буде зроблено міні крос-кантрі кільце, по я кому вони будуть змагаться на швидкість, техніку та витривалість.
День 2-й 18.09.2016: 
групова кільцева велогонка, що пройде центральними вулицями старовинного міста, в якій візьмуть участь аматори різних вікових категорій(16-35, 36-50, 51-60,60+), як чоловіки так і жінкі, а також профі. По кільцю гонкі багато бруківкі, 70% траси. Приймати участь може кожний бажаючій, який зареструвався, зробив стартовий внесок (чоловіки- 50 грн, жінки- 30 грн), має любий велосипед у рабочому стані, зі справними гальмами, також обов'язково має бути шолом. Перед стартом кожен з учасників має забрати свій номер в палатці реєстраціі. Стартовий внесок робиться перед полученням номеру. Номер установлюється на рулі с допомогою хомутів, волонтери у зоні старту-фінішу допоможуть правильно установити його.
(схема велогонки: https://www.google.com/maps/d/embed… )
Реєстрація проходить онлайн, https://docs.google.com/…/1FAIpQLSeefVXpTS-KkbG1v…/viewform… , але є можливість зареєструватися в день старту, в палатці судів. Реєстрація закінчується за 1 годину до старту змагань.
Дістанція гонки- для чоловіків- 4 кола по 8.2 км (33 км), для жінок- 3 кола (25 км), для профессіоналів- 6 кіл (50 км).
Нагороджуються перші шість місць у кожній категоріі:
І місце - грошова винагорода в розмірі 2500 грн.
ІІ місце - грошова винагорода в розмірі 1500 грн.
ІІІ місце - грошова винагорода в розмірі 750 грн.
ІV місце - грошова винагорода в розмірі 350 грн.
V місце - грошова винагорода в розмірі 250 грн.
VІ місце - грошова винагорода в розмірі 150 грн.
Судівство забеспечує бригада суддів. На протязі траси гонки будут стояти судді-контролери.
За беспеку траси відповідає поліція. На протязі траси стоять два екіпажа швидкой допомоги.
Данне положення є офіційним запрошенням на змагання.
телефони коордінаторів - 0664067525 Артем; 0506762944 Сергій.

Немає коментарів: