Туристичний рафтинг "По Тисі разом": ФЕСТИВАЛЬ СЕРЕДНЬОВІЧНОЇ КУЛЬТУРИ «СРІБНИЙ ТАТОШ-2013» Вiдпочинок "Клуб туристичного рафтингу ПО ТИСІ РАЗОМ"
Нами зацікавилися лічильник переглядів разів Залишайтеся з нами, ми працюємо для Вас! (команда туристичного рафтингу "По Тисі разом"

ФЕСТИВАЛЬ СЕРЕДНЬОВІЧНОЇ КУЛЬТУРИ «СРІБНИЙ ТАТОШ-2013»

Автор: Катерина Переста
Дата: 2013-03-21

Фестиваль середньовічної культури «Срібний Татош-2013»

фестиваль закарпаття срібний татош в чинадієвіфестиваль закарпаття в травні
Програма цьогорічного фестивалю уточнюється і буде опублікована по готовності, а поки що пропонуємо минулорічну, яка була повністю виконана — фестиваль вдався на славу!
18-19 травня 2013, смт. Чинадієво, замок Сент-Міклош,
Мукачівський р-н, Закарпатська область
фестиваль срібний татош ЗакарпаттяСрібний Татош – закарпатський пегас, символ чистоти та благородства, вірності та честі, мужності і доброти, кличе за собою в мандри. Світ середньовіччя загублений у попелі часів і розмитих спогадів, і не більш, ніж згадка в старих легендах. Заховані від людського ока, забуті міфічні герої, й надалі живуть поруч із нами. Та готові знову увірватися в звичний ритм нашої повсякденності на крилах Срібного Татоша.
фестиваль рицарів закарпаття18-19 травня 2013 року в Чинадієвському замку біля Мукачева, відбудеться міжнародний фестиваль середньовічної культури. Фортеця «Сент-Міклош» XV ст. гордо височіє над мальовничою річкою Латорицею на тлі Карпатських вершин. Здавна тут сходяться шляхи Сходу і Заходу, якими йшли торгові каравани і численні війська. Цьогоріч тут знову схрестять мечі рицарі з України, Словаччини та Угорщини, щоб відродити славу минулих епох.
На фестивалі будуть проводитись видовищні середньовічні буґурти, двобої на мечах і алебардах, лунатиме автентична музика, готуватимуться смачні страви за старовинними рецептами. Крім того, кожен учасник фестивалю зможе взяти участь в середньовічних забавах і танцях, постріляти з лука та арбалета, долучитися до майстер-класів, придбати оригінальні речі на ярмарку. Для цього будуть діяти спеціальні майданчики. А у вечірній час небо спалахне від фаєр-шоу. На два дні середньовічна містерія заполонить не тільки територію замку, а й всіх учасників. Незвідана Срібна земля, радо вітає та запрошує всіх охочих долучитися до цього дійства.
18 травняПротягом дня (12:00- 18:00) будуть відбуватися:
» Екскурсії по замку Сент-Міклош;
» Середньовічні забави — стрільба з лука та арбалета, метання списа, фото в обладунках, танці, ігри;
» «Середньовічний ярмарок»;
» Майстер-класи коваля, гончара;
» Приготування автентичних страв.
фестиваль рицарів закарпаттяфестиваль рицарів закарпаття
19 травня, Протягом дня (10:00- 18:00) гості фестивалю зможуть відвідати екскурсії по замку Сент-Міклош, а також взяти участь в забавах давнини під звуки живої музики:
» Навчання танців середньовіччя;
» Стрільба з лука та арбалета, метання списа, фото в обладунках, танці, ігри;
» «Середньовічний ярмарок»;
» Майстер-класи коваля, гончара.
чинадієвський замок фестиваль 2013 Закарпаття
18-19 травня 2013, смт. Чинадієво, замок Сент-Міклош,
Мукачівський р-н, Закарпатська область
Переглянути також:

Немає коментарів: