Туристичний рафтинг "По Тисі разом": ДРАГІВСЬКА МІНЕРАЛЬНА ВОДА Вiдпочинок "Клуб туристичного рафтингу ПО ТИСІ РАЗОМ"
Нами зацікавилися лічильник переглядів разів Залишайтеся з нами, ми працюємо для Вас! (команда туристичного рафтингу "По Тисі разом"

ДРАГІВСЬКА МІНЕРАЛЬНА ВОДА

   На гірському схилі одного з мальовничих куточків Закарпаття у підніжжя вершини полонинських гір Менчул знаходиться Драгівське родовище, з підземних резервуарів якого витікає цілюща мінеральна вода "Драгівська".
   Лікувальна-столова мінеральна вода "Драгівська" - це унікальний природний дар, цілющі властивості якого перевірені часом.
   Ще за часів язицтва Драгівське родовище згадується серед джерел мінеральних вод – «буркутів», карпатські русини називали його “Цілющою криницею”.
   Проте, особливої популярності джерела вуглекислих вод південно-східної частини Закарпаття із звучною назвою Мараморош, отримали в 16-му століття. Тому з самих давніх часів і по наш час, жителі цього краю відрізняються міцним здоров’ям та довголіттям.
"Драгівська" мінеральна вода – одна із кращих представників вуглекислих хлоридно-гідрокарбонатних, натрієвих, борних вод із мінералізацією 4,0-7,1 г/дм3.
Мінеральна вода "Драгівська", проходячи природну фільтрацію, на протязі багатьох сторіч збагачується різними мінералами, набуває унікального складу і відрізняється неповторним смаком.
    "Драгівська" – найкращий спосіб профілактики йод-дифіциту !!!
Збагачена йодом лікувально – столова мінеральна вода "Драгівська" створена самою природою для захисту здоров’я, є природнім, простим та найбільш доступним антирадіаційним засобом, та засобом забезпечення потреб йоду в організмі.
Вживаючи щодня лише 200-300 мл мінеральної води "Драгівська", Ви забезпечите свій організм мінімально необхідною добовою нормою йоду, захистите себе від хвороб, будете бадьорі та життєрадісні.

  Специфічні компоненти мінеральної води "Драгівська":

Йод (I) <1,59 мг/дм3 Необхідний для роботи мозку, регулює функції щитовидної залози, забезпечує нормальний розвиток і функціонування інтелекту, підвищує рівень IQ, забезпечує гормональний баланс в жіночому організмі
Борна кислота(H3BO3) 80-300 мг/дм3 Позитивно впливає на репаративні процеси у слизистій шлунково-кишкового тракту, жировий обмін

Немає коментарів: