Туристичний рафтинг "По Тисі разом": Проект МКФ "ПО ТИСІ РАЗОМ" Вiдпочинок "Клуб туристичного рафтингу ПО ТИСІ РАЗОМ"
Нами зацікавилися лічильник переглядів разів Залишайтеся з нами, ми працюємо для Вас! (команда туристичного рафтингу "По Тисі разом"

Проект МКФ "ПО ТИСІ РАЗОМ"

Міжсанаторно-курортна флотилія "ПО ТИСІ РАЗОМ"  бере свій початок із 2004р., коли вперше було випробувано спеціально виготовлений на наше замовлення українською фірмою "Neris"  http://neris.ua/ ,  експериментальний видовжений катамаран на 8 посадочних місць із палубою. З тих пір на катамаранах флотилії  сплавились вниз по красуні Тисі у районі Буштино - Виноградово понад 4000 чоловік різного віку і статі. (підраховано по кількості іменних посвідчень, виданих кожному із учасників запливів).  У 2006 та 2007 р.р.  рафтинговий тур було визнано пресою "Хіт сезону".

     На даний час послуги рафтингу  в Україні надають десятки офіційних і неофіційних організацій та приватних аматорів. Зараз цей тип катамаранів є одним із найпопулярніших плавзасобів не лише в Україні.  Розроблено різні його модифікації, в тому числі новий безрамний катамаран «ПО ТИСІ РАЗОМ», прототип якого "КРІПИШ"  на останній виставці в Європі признано одним із кращих.
     За своє специфікою цей вид активного відпочинку є безпечним і цікавим для людей різного віку та статі. Саме тому він при правильній його організації та вмілій пропозиції може бути популярним і серед відпочиваючих у санаторіях та інших туристичних закладах.
     За рахунок раціональної організації логістики турів, його собівартість може знизитися майже у двічі завдяки чому туристичний рафтинг може стати доступним для всіх і по свої вартості.
Саме це і доказала на практиці група активістів міжсанаторно-курортної флотилії "ПО ТИСІ РАЗОМ" за більше ніж десять років успішного існування. Зараз ми готові поділитися здобутим досвідом із усіма бажаючими, хто працює у сфері туризму та рекреації не лише у Закарпатті .
Цей проект може також бути цікавим для будь-якого колективу чи громади, які дбають про здоров'я своїх членів як в прямому так і в переносному значенні.

Основні тези проекту МКФ "ПО ТИСІ РАЗОМ"

Всі учасники  проекту  Міжсанаторно-курортна флотилія "ПО ТИСІ РАЗОМ" та їхні клієнти чи партнери мають можливість приймаюти участь у регулярних "шоу-запливах"  по р. Тиса (найкраща річка у Закарпатті принагідних для сплавів) на обумовлених, взаємовигідних засадах із метою доповнення чи розширення відпочинково-розважального асортименту пропозицій закладу (фірми, турфірми, підприємців)  та здійснення додаткових рекламних кампаній як для краю Закарпаття, так і власного оздоровчо-відпочинкового чи туристичного закладу (фірми).

Флотилія "По Тисі разом"  складається із наступних учасників:
- організаційно-виконавча група;
- група оздоровчо-відпочинкових, готельних та туристично-розважальних закладів;
- група інструкторів-провідників та рятувальників на воді;
- транспортна група
- медійна та ІТ  група;
   1.  Кожен заклад - учасник проекту має можливість і право придбати для себе індивідуально або "у складщину"  найбільш безпечний і популярний  власний катамаран (рафт) безпосередньо у виробника - лідера у даній сфері виробництва, зокрема компанії:  "НЕРІС", "АДМІРАЛ",  "ЦУНАМІ"  на вигідних умовах,  із  розміщенними на них опізнавально-рекламних надписів (назва закладу, групи і т.д.).
   2. Кожен учасник проекту   має право на  придбання власних засобів безпеки на воді, а саме: спасжилетів та весел  (комплект - 8 штук)  із своїм логотипом, нанесеним на них,  а також  може замовити кольорові заготовки-посвідчення туристам про проходження  навчального туру туристичного рафтингу із даними про заклад,   пам'ятні футболки із логотипом закладу (для їх реалізації), а також форму-шаблон компакт диску із необхідною рекл. інформацією про заклад, на який  записуватиметься додатково оперативна фото-відеозйомка із  кожного запливу, виконана  організаторами флотилії  (разом із відео селфізйомкою). За бажанням для них виготовляється будь-яка кількість копій сайтів-оригіналів рафтингу із вказування лише їх контактних даних.
   2.  Кожен заклад - учасник проекту формує власну групу на чергові планові запливи  (кілька разів на тиждень).  У разі недостатньої кількості учасників можливо доукомплектування екіпажу бажаючими  із інших закладів, у яких на цей заплив є надлишок або недостатня кількість бажаючих.   (Екіпаж складається із семи веслувальників + 2-3 учасників (дітей або спостерігачів), розміщених на палубі +  інструктора-провідника).  Заклад забезпечує/організовує трансфер до місця старту (м. Хуст) та із місця фінішу ( м. Королево,  м. Виноградово)  своїми транспортними засобами на власних умовах, або централізовано із партнером проекту АТП м. Мукачево.
   3. Кожен учасник проекту  отримує належну йому частину оплати туру  у відсотках,   в залежності від долевої участі у проекті за схемою:
див. "ДОЛЕВА УЧАСТЬ та ВИНАГОРОДА партнерів у проекті"
Телефонуйте до нас із цього приводу уже сьогодні  050 540-20-47
або читайте про це детально ► 
https://goo.gl/swm37A«ТУРИСТИЧНИЙ РАФТИНГ ДОСТУПНИЙ ДЛЯ ВСІХ»
за віком, статтю вартістю та зручністю користування

ОРГАНІЗАЦІЙНА складова проекту

- постійна зайнятість персоналу гарантує професійність і майстерність виконавців.
- створення партнерської та агентської мережі співорганізаторів турів.
- використання єдиної логістики  замовлення, реалізації та здійснення запливів.

БЕЗПЕКА АТРАКЦІЙ НА ВОДІ

- за рахунок професійного підходу виконавців до виконання своїх обов'язків.
- інструктаж та дисципліна всіх учасників запливу.
- професійне використання рятувальних засобів на воді.

ЕКОНОМІЧНА складова проекту

1. ЗНИЖЕННЯ СОБІВАРТОСТІ ТУРУ:
а) використання власних партнерських плавзасобів та спортивного спорядження для туристичного рафтингу.
-   затратні розходи розподіляються між партнерами-учасниками, які мають власну зацікавленість у пропагуванні  участі у запливах.

б)  трансфер
- використання транспорту різної пасажировмісткості
- збільшення груп завдяки використання єдиної логістики "ДКЗ", використання більших автобусів.
- маршрутизація руху автобусів за встановленим графіком.

в) регулярність та гарантованість запливів за встановленим графіком.
- Використання системи логістики "ДКЗ", відкритої для всіх учасників турів.

в) спільна популяризація та поширення інформації про туристичний рафтинг "ПО ТИСІ РАЗОМ"
- копії сайтів-оригіналів із персональними даними партнерів та реалізаторів.
- спільна реклама проекту із логотипами на власних плавзасобах.
- безкоштовні регіональні школи рафтингу.
- безкоштовні фотоальбоми запливів.

г) широка  мережа реалізаторів турів по Україні та за кордоном із використанням єдиної логістики "ДКЗ"
 -  можливість оренди копій сайтів-оригіналів турів.

2.  ДОЛЕВА УЧАСТЬ та ВИНАГОРОДА партнерів у проекті:
а)  збір та організація  клієнтів на заплив  10%
б)   оренда плав засобу (катамаран, весла)  40%
в)  оренда засобів безпеки (спасжилети)  10%
г)   послуги інструктора-провідника екіпажу  (7 чол),   10%
д)  організація проведення  програми запливів, трансфер плавзасобів, його зберігання та трансфер обслуговуючого персоналу  20%
е)  послуги медійної групи (кіно-фото зйомка, виготовлення іменних посвідчень, компакт дисків,  утримання інтернет ресурсу та розміщення матеріалів на них)  10%
(Розрахунок береться від 100% вартості запливу для клієнтів партнера проекту.  Роздрібна вартість запливу складатиме 120%  при чому 20% залишається у посередників-розповсюджувачів готового турпродукту, за схемою  поданою у наступному нашому проекті 

СОЦІАЛЬНА РАЦІОНАЛЬНІСТЬ ВИКОРИСТАННЯ ПРОЕКТУ:

 ·         Залучення широких сфер населення до здорового способу життя.  Їх рекреація та відпочинок.
·         Збільшення туристичної привабливості краю. 
Додаткова інформація про засновників проекту
УІІІ Ужгородська регата-2017 та група "По Тисі разом"
Участь групи міжсанаторно-курортної флотилії туристичного рафтингу "По Тисі разом" два роки поспіль увінчалася рекордами  у номінаціях  "Ноїв ковчег" (двічі,  найбільший екіпаж - 35 чол.)
та перемогою  "Летючий голандець" - найшвидше судно 
Про це у медіаfacebook.com/media
Повний фотоальбом регати: ► photos.app.goo
Відеоролик заходу ► https://youtu.be


Участь у телешоу каналу 1+1  «Міняю жінку» 
Фото альбом зйомокphotos.google.com


ОРИГІНАЛЬНІ ЗАПЛИВИ РОКУ!

10 вересня Заплив учнів 9-Б класу школи №20 м.Мукачево разом із своїм класним керівником та батьками. Пропонуємо переглянути фотозвіт події у їх ►► ФОТОАЛЬБОМІ ЗАПЛИВУ ◄◄ 
29 квітня. Заплив знімальної групи ТРК "1+1" разом із героями шоу програми "МІНЯЮ ЖІНКУ". Пропонуємо переглянути ексклюзивний   ►► ФОТОАЛЬБОМ ЗАПЛИВУ ◄◄
4 травня 2018 р.   Корпоративний заплив групи CCU  ►► ФОТОАЛЬБОМ ЗАПЛИВУ◄◄

13 квітня 2017 р.   Корпоративний заплив туристів Чехії ►►ФОТОАЛЬБОМ ЗАПЛИВУ◄◄
31 липня 2017    Ужгородська регата       ►►ФОТОАЛЬБОМ    "ВЕСЕЛІ СТАРТИ" ◄◄ 
4 квітня 2016 р. Відкриття ювілейного десятого сезону "По Тисі разом" ►►ФОТОАЛЬБОМ ЗАПЛИВУ◄◄
►► більше фотоальбомів року ◄◄  рекомендуємо для перегляду.

Немає коментарів: