Туристичний рафтинг "По Тисі разом": публічна оферта сервісу 2event.com Вiдпочинок "Клуб туристичного рафтингу ПО ТИСІ РАЗОМ"
Нами зацікавилися лічильник переглядів разів Залишайтеся з нами, ми працюємо для Вас! (команда туристичного рафтингу "По Тисі разом"

публічна оферта сервісу 2event.com

ПОЛОЖЕННЯ
про надання послуг за допомогою сервісу 2event.com

Якщо Ви є організатором чи безпосереднім керівником заходу і бажаєте приділяти творчим питанням більше часу і сил, то ми з радістю візьмемо на себе рутину продажу квитків на Ваші заходи.

Якщо Ви займаєте активну життєву позицію, часто відвідуєте мистецькі заходи, концерти, конференції, майстер-класи, тощо, наш сервіс саме для Вас.

Вся необхідна інформація про заходи, що відбуваються на теренах України та за її межами, розміщена у нас на сайті з детальним описом кожного заходу та з можливістю придбати Електронні квитки, виконавши декілька послідовних кроків.

Ознайомтесь з умовами та перевагами плідної співпраці.

Під час реєстрації на сайті 2event.com натиснувши кнопку «Я приймаю», Ви підтверджуєте,що прочитали і зрозуміли умови даного ПОЛОЖЕННЯ, ознайомились з специфікою створення Заходу,
чи купівлі Електронного квитка і тим самим погоджуєтесь дотримуватись всіх пунктів Положення.

Текст Положення є пропозицією до будь-якої третьої сторонищо має бажання користуватись послугами сайту 2event.comприйняти умови Положення та початиспівпрацю.

Це Положення постійно розміщене тут: 2event.com/agreement і є договором публічної оферти, акцептувати яку, Ви як організатор,можете надіславши нам Інформаційний листок, ознайомитись з формою якого можна тут: 2event.com/newsletter.
Якщо Ви покупець квитків – достатньо пройти процедуру реєстрації та Погодитись з умовами Положення.
Якщо Ви не погоджуєтесь з умовами цього Положення не продовжуйте реєстрацію на сайті 2event.com.
Положення оновлюватиметься Компанією на її власний розсуд, нова редакція Положення буде доступна на сайті тут: 2event.com/agreement.
Ви повинні самостійно ознайомлюватися з новою редакцією Положення перед створенням кожного нового Заходу чи перед купівлею Електронного квитка.

Терміни які зустрічаються у Положенні:
Компанія – Товариство з Обмеженою відповідальністю «Комп`ютерна компанія Комплекс»
Організатор – третя сторона, фізична або юридична особа яка має намір продавати квитки на свій Захід з допомогою сайту 2event.com.
Покупець – третя сторона, фізична або юридична особа, яка має намір купувати квитки на різного роду Заходи з допомогою сайту 2event.com.
Сторони- Компанія та Організатор, або Компанія та Покупець, залежно від того в якій частині Положення зустрічається термін.
Користувач- будь-яка особа, що використовує сайт в ролі Організатора чи Покупця чи просто відвідувача.
Замовлення- послідовність дій, що виконуються Покупцем з метою купівлі Електронного квитка за допомогою сайту 2event.com.
Електронний квиток – запис в системі обліку сайту, який вміщує ідентифікаційні дані Покупця, статус замовлення та підтверджує право на участь Покупця у Заході.
Сервісний збір – грошові кошти, у розмірі від 1 до 2,5% в залежності від вартості електронного квитка, що додатково стягуються з Покупця при здійсненні оплати, за надавані Компанією послуги бронювання та генерування квитка, нерозривно пов'язані з процедурою реалізації квитків за допомогою Сайту. Організатор може взяти на себе оплату сервісного збору.
Інформаційний листок- листок опитування, який заповнює Організатор і який є документом що для акцептує оферту.
Особистий кабінет- сукупність захищених сторінок сайту, створених в результаті реєстрації Користувача, використовуючи які Організатор чи Покупець має можливість замовляти послуги сайту, вносити зміни в особисті дані, здійснювати оплату за квитки та використовувати інші можливості сайту. Доступ в особистий кабінет здійснюється шляхом вводу облікових даних, а саме логіну та паролю в передбачені для цього поля.
Захід- послуга ( концерт, конференція, тренінг, майстер-клас...), що надається Організатором третій особі, інформацію про яку Організатор розміщує на сайті 2event.com використовуючи спеціально призначені поля, з метою продажу Електронних квитків Покупцям.
Сайт – сукупність інформації, текстів, графічних елементів, дизайну, зображень, фото, відеоматеріалів, та інших результатів інтелектуальної діяльності, що знаходиться за адресою 2event.com, та належить Компанії на правах власності, і служить площадкою для створення Заходів для Організатора, та сервісом для купівлі Електронних квітків для Покупця.
Всі інші терміни та визначення, що зустрічаються в тексті Положення, тлумачаться Сторонами
відповідно до Положення, а за відсутності їх тлумачення в Положенні відповідно до
чинного законодавства України.

Можливості для Користувачів сайту:
Компанія надає Користувачу можливість:
·         створити особистий кабінет.
·         отримувати інформацію про Заходи шляхом отримання електронних листів чи СМС повідомлень, попередньо відзначивши своє побажання в особистому кабінеті.
Надає Організаторам можливість:
·         створювати на базі 2event.com сторінки власних Заходів з метою реалізації Електронних квитків.
·         відслідковувати на кожному етапі співпраці кількість реалізованих квитків.
·         просувати свій Захід методом інформування Користувачів 2event.com, що відзначили у своїх особистих кабінетах бажання отримувати інформацію про Заходи шляхом отримання електронних листів чи СМС повідомлень.
Надає Покупцям можливість:
·         купувати через сервіс сайту 2event.com Електронні квитки на Заходи, які планують відвідати.
·         ознайомлюватися з Заходами, які відбуваються в їхньому місті. В Україні, у світі в цілому.
·         повернути кошти за електронний квиток не пізніше ніж за 3 дні по початку Заходу, якщо повернення вартості квитків погоджено з Організатором заходу, в іншому випадку всі претензії стосовно повернення вартості квитків у площині відповідальності Організатора.
Компанія залишає за собою право:
·         перевіряти достовірність наданої інформації будь-яким доступним їй методом, та заблокувати Користувача.
·         видалити або обмежити доступ до будь-якої інформації, розміщеної на Сайті, без попереднього повідомлення Користувача і без пояснення причин.
·         заблокувати доступ будь-якого Користувача до Сайту, без попереднього
повідомлення Користувача і без пояснення причин.
·         в односторонньому порядку вносити зміни в умови та технологію функціонування сайту.
·         проводити профілактичні роботи на сайті, що може за собою потягнути короткотривалу зупинку функціонування сайту, переважно в передранковий час з обов’язковим попередженням Користувачів на сторінках сайту.
·         На правах оренди надавати сайт у користування субагентам для надання аналогічних послуг від імені 2Event.com

Компанія вимагає від Користувача:
·         виконувати умови даного Положення.
·         ознайомлюватись з новою редакцією Положення щоразу, перед використанням сайту в якості Організатора чи Покупця та виконувати умови Положення, що діє на момент користування послугами сайту.
·         під час реєстрації вносити достовірну інформацію про себе ні в якому разі не видавати себе за когось іншого, що може ввести користувачів в оману.

При використанні сайту Користувачам забороняється:
·         використувати ненормативну лексику під час спілкування з службою технічної підтримки сайту, в переписці, чи у спілкування з користувачами сайту.
·         вводити в оману, паплюжити, ображати, переслідувати, погрожувати, чи будь-яким іншим методом обмежувати права і свободи користувачів сайту чи третіх осіб.
·         публікувати або поширювати невірну, шкідливу, непристойну,порнографічну, протизаконну,
блюзнірську, наклепницьку, недоречну, яка провокує міжнаціональні
або етнічні конфлікти інформацію чи матеріали.
·         розміщувати інформацію, що суперечить законодавству України,
рекламує або провокує нелегальну діяльність, котра порушує права
Користувачів або третіх осіб на об'єкти інтелектуальної власності, агітаційні
матеріали, поширювати спам, повідомлення Щастя ( повідомлення, що вимагають їх передачі одному або декільком користувачам), схеми фінансових пірамід або заклики в них
брати участь, будь-яку іншу нав'язливу інформацію, описувати або пропагувати
злочинну діяльність, розміщувати інструкції або керівництва по здійсненню злочинних
дій.
·         розміщувати інформацію чи контент що порушує авторські права, права на товарні знаки, комерційні таємниці, інтелектуальну власність і права на приватне життя третіх осіб.
·         навмисно поширювати різні віруси, дефектні програми, програми- трояни,
пошкоджені файли, програми- містифікації, а також будь-які інші елементи
руйнівного характеру або ті що вводять в оману.
·         використовувати Сайт будь-яким шкідливим чином чи способом, який може порушити
нормальне функціонування Сайту.
·         рекламувати або заохочувати до незаконних дій.
·         розміщувати будь-яку особисту інформацію інших користувачів або третіх осіб без їх особистої на те згоди.
·         вживати будь-які способи несанкціонованого доступу до будь-якої частини чи функції сайту чи до будь -якої мережі з якої з’єднано сайт.
·         використовувати будь-які пристрої, програми або процеси для втручання або спроб
втручання в нормальний хід роботи Сайту, а також у будь-які операції, що здійснюються на
Сайті, або у використання Сайту іншою особою.
·         використовувати будь-які автоматичні пристрої, програми, алгоритми, методики або будь-які подібні або еквівалентні ручні процеси для отримання доступу, придбання, копіювання
або відстеження в будь-якій частині Сайту, для відтворення або отримання доступу в обхід
використовуваної системи навігації або відображення Сайту і будь-якого вмісту і для отримання або спроби отримання будь-яких матеріалів, документів або інформації за допомогою будь-яких методів, що спеціально не забезпечені Сайтом.
·         використовувати Сайт в будь-яких цілях, що порушують законодавство країни, з якої
Користувач отримує доступ до Сайту, або порушують умови Положення.
·         публікувати, передавати і поширювати повідомлення, які можуть носити злочинний
характер або заподіяти будь-яку шкоду Компанії.
·         публікувати, надсилати, передавати або будь-яким іншим способом розміщувати і / або поширювати недозволену рекламну інформацію, небажані комерційні листи ( спам).
·         вводити користувачів і / або третіх осіб в оману щодо своєї особи.
·         здійснювати незаконний збір і обробку персональних даних інших осіб.
·         розміщувати комерційну та політичну рекламу.
Умови використання:
Послуги що надає Компанія:
1.       Розміщує та відображає список Заходів зареєстрованих Організаторами через сайт
2.       Відображає детальний опис кожного Заходу.
3.       Від імені,  та за рахунок Організатора реалізовує Електронні квитки на кожен Захід зареєстрований на сайті за ціною та на умовах Організатора.
4.       Приймає та опрацьовує онлайн замовлення на квитки, генерує Електронні квитки, інформує Покупців про етапи оформлення електронного квитка.
5.       Приймає оплату за Електронний квиток на свій рахунок особисто чи за допомогою Платіжних агентів.
6.       Виплачує вартість реалізованих електронних квитків Організатору, на умовах цього Положення та додатково укладеного Агентського договору з кожним Організатором.
7.       Надає додаткові послуги що стосуються просування та рекламування Заходу за умови додаткової домовленості з Організатором.
Умови використання сайту в якості Організатора:
·         Організатор повинен використовувати для своїх Заходів лише один акаунт для кожної юридичної особи з якою Компанія заключила Агентський Договір. Якщо Заходи Організатора обслуговує декілька юридичних осіб, Агентський Договір повинен бути заключний з кожною з них.
·         Виконувати всі умови Агентського Договору та Додатків до нього.
·         Організатор зобов’язується виконувати всі обов’язки що виникають у нього перед Покупцями, Користувачами та третіми особами в зв’язку з використанням сайту, а також самостійно врегульовувати зв’язані з цим конфлікти та суперечки і задовільняти претензії третіх осіб.
·         У випадку якщо відбулися зміни в умовах Заходу Організатор повинен повідомити Компанію протягом 24 годин від часу виникнення таких змін і внести на сторінці Заходу відповідні зміни чи коригування. Всі претензії, які можуть виникнути, в зв’язку зі змінами умов проведення Заходу вирішує Організатор.
·         Організатор самостійно несе відповідальність за використання прав на об’єкти інтелектуальної власності що будуть використані ним у описі та розміщенні Заходу на сайті.
·         Організатор зобов’язується зберігати конфіденційність облікових даних, логіна паролю а також електронної адреси вказаних при реєстрації на сайті, самостійно приймаючи рішення про метод їх збереження та нерозголошення третім особам.
·         Організатор зобов’язується використовувати персональні дані третіх осіб що стали йому відомі через використання сайту у відповідності до вимог закону України «Про захист персональних даних» від 1.06.2010р. №2297-VI, в редакції, що діє на момент їх використання. Персональні дані можуть були використані лише з метою вказаною суб’єктом персональних даних в погодженні на їх обробку.
·         У випадку нанесення шкоди користувачам чи третім особам, в зв’язку з розголошенням даних про персональні дані чи невиконанням Організатором вимог закону України «Про захист персональних даних» від 1.06.2010р. №2297-VI, відповідальність повністю лежить на Організаторові.

Компанія залишає за собою право відмовити у розміщені сторінки Заходу на сайті, в разі якщо Захід описано неправдиво, або Захід не відповідає вимогам та умовам даного Положення, або якщо Організатор недотримав чи порушив умови Положення чи Агентського Договору, на власний розсуд, не пояснюючи причин.

Умови використання сайту в якості Покупця:
·         Покупець зобов'язується самостійно перевірити дані Замовлення перед його оформленням.
·         Покупець несе повну відповідальність за достовірність і правомірність використання даних, внесених при оформленні Замовлення.
·         Перед створення та підтвердженням замовлення, Покупець зобов'язується ознайомитися з вмістом, умовами реєстрації та порядком проведення Заходу, а також з додатковими вимогами, що пред'являються Організатором. У разі якщо користувачу не повністю зрозумілі будь-які умови проведення Заходу, в тому числі порядок оплати, Покупець зобов'язується уточнити ці умови, а при неможливості уточнення відмовитися від оформлення Замовлення та відвідування Заходу.
·         Покупець має право вибирати, із запропонованих на Сайті способів, спосіб оплати участі в
Заході. При цьому Покупець зобов'язується самостійно ознайомитися з правилами
користування вибраного ним способу платежу.
·         У випадку відмови від участі у Заході в момент коли оплата за Електронний квиток уже здійснена, Покупець має право повернути вартість квитка повністю, надіславши на електронну адресу Компанії support@2event.com запит на повернення придбаного ним Електронного квитка не пізніше 3 ( трьох ) робочих днів до дати початку Заходу. Кошти повертаються Покупцю після повної верифікації Покупця (перевірка облікових даних вказаних Покупцем під час реєстрації).
·         У разі, якщо запит на здійснення повернення, направлений Покупцем пізніше, ніж за 3 робочих дні до дати Заходу, повернення коштів не здійснюється, якщо інше не обумовлено додатковою угодою між Компанією та Організатором.
·         Покупець зобов'язується сплатити в повному обсязі самостійно або через третіх осіб вартість
Замовлення ( участі у Заході ). Після оплати Замовлення вважається проданим, і у Покупця
виникає право відвідати Захід або скористатися іншою послугою Організатора.
Правила використання 2event.com:
Створення Заходу на сайті:
·         Для отримання статусу Організатора, Користувач повинен надати Компанії необхідні документи для оформлення та підписання Агентського договору. Після заключення Агентського Договору, Організатор отримає можливість створювати Заходи на сайті та реалізовувати електронні квитки з допомогою сервісу2event.com.
·         При створення сторінки Заходу, Організатору необхідно детально та правдиво описати Захід, умови місце та дату проведення, вказати обмеження щодо відвідування якщо такі є.
·         Якщо у Організатора виникли труднощі з заповненням форми, він може звернутися за допомогою до менеджера Компанії відправивши запит на електронну скриньку sale@2event.com, або електронну скриньку конкретного менеджера. Логотипи, банера, та документи, які будуть необхідні для створення сторінки Заходу Організатор надсилає Компанії на електронну чи поштову адресу що вказані в Агенському Договорі.
·         Вартість квитка яку Організатор вказує при створенні Заходу повинна включати винагороду Компанії обумовлену в Агенському Договорі чи Додатках до нього.
Купівля квитка:
Зареєстрований Користувач, який має намір скористатись послугами сайту в якості Покупця, повинен:

1.       вибрати Захід на Сайті;
2.       надати передбачені на сторінці Заходу відомості, якщо такі є(відомості що надаються, повинні відповідати дійсності і надаватися в необхідному обсязі ) ;
3.       підтвердити коректність внесених відомостей і бажання оформити замовлення натисканням кнопки «Продовжити» або «Зареєструватися» на відповідній сторінці Сайту.

·         Компанія підтверджує прийняття та оформлення Замовлення шляхом надсилання на електронну адресу Покупця, вказану при реєстрації, відповідне повідомлення.
·         У разі, якщо участь у Заході є для Користувача безоплатною, а Організатори не встановили додаткових вимог для участі у Заході, разом з підтвердженням оформлення Замовлення, Компанія спрямовує Покупцю лист з повідомленням про можливість участі у Заході.
·         Якщо для участі у Заході Покупець повинен оплатити Замовлення, після підтвердження Замовлення, Сайт перенаправляє Покупця на сторінку оплати Замовлення.
·         Для оплати Замовлення Покупець вибирає відповідний спосіб оплати, зазначений на сторінці Сайту і здійснює оплату згідно з правилами здійснення платежів обраного Покупцем способу оплати.
·         Після оплати Замовлення Компанія спрямовує Покупцеві лист з повідомленням про здійснення оплати та про можливість участі у Заході, а також формує та надсилає Електронний квиток.
·         Моментом оплати Замовлення є момент надходження коштів на Рахунок Компанії або платіжних агентів Компанії. З моменту оплати Замовлення між Організатором та Покупцем виникають передбачені умовами Заходу зобов'язання. З того ж моменту у Компанії виникає зобов'язання з видачі Користувачеві Електронного квитка.
·         У разі внесення за Користувача платежу третіми особами всі права та обов'язки щодо цього
платежу виникають у Користувача, і такі дії третіх осіб оцінюються Сторонами, як
вчинені зазначеними третіми особами в інтересах Користувача і не породжують будь-яких
прав і обов'язків між зазначеними третіми особами та Компанією.
·         Покупець бере участь у Заході відповідно до правил, встановлених Організатором.
·         Організатор гарантує, що Покупець Електронного квитка з сайту матиме однакові права з покупцями квитків реалізованих з інших точок продажу. В іншому випадку, в разі виникнення претензій, Організатор самостійно несе відповідальність за їх улагодження.
Розрахунки:
·         Компанія отримує винагороду за продаж Електронних квитків на Заходи Організаторів.
·         Організатор отримує оплату за реалізовані Компанією Електроні квитки протягом 15 днів після проведення Заходу, якщо не виникло претензій зі сторони Покупців, і між Компанією та
·         Організатором є двосторонньо підписаний Акт наданих послуг.
·         Компанія перераховує кошти в повному обємі за продані Електронні квитки на розрахунковий рахунок Організатора.
·         Організатор повертає Компанії винагороду на умовах Агентського договору.
·         Розрахунки між Компанією та Організатором проводяться згідно умов Агентського Договору.
·         Компанія є платником податку на загальних підставах.
·         Субагенти компанії можуть мати різні статуси платників податку.
·         В Акті який заключається між Компанією та Організатором чітко вказується кількість, вартість реалізованих Електронних квитків, кількість повернутих коштів за квитки, сума винагороди за реалізовані квитки.
·         У випадку якщо Захід з будь-яких причин скасовано, Компанія повертає вартість квитків Покупцям протягом 10 робочих днів. Винагороду Компанії у розмірі 10% в даному випадку виплачує Організатор, якщо Організатор не в стані виплатити винагороду, Покупцю повертається 90% вартості квитка.
·         Якщо Захід переноситься на іншу дату, виплата винагороди та розрахунок відбудеться в періоді на який переноситься Захід.
·         Всі претензії, які виникають у процесі розрахунків між сторонами, оформляються письмово та надсилаються Сторонами на електронні скриньки вказані при реєстрації.
Якщо Ви не згодні з умовами розрахунків, Вам краще не погоджуватись на умови Положення взагалі.

Порядок розв'язання суперечок та врегулювання претензій:
·         Дане Положення та всі виникаючі з нього правовідносини регулюються законодавством України.
·         Всі виникаючі суперечки між Сторонами вирішуються шляхом переговорів та на підставі законодавства України.
·         Усі суперечки, розбіжності і претензії, які можуть виникнути у зв'язку з виконанням, розірванням або визнанням недійсним Положення, Сторони намагатимуться вирішити шляхом переговорів.
·         Сторона, у якої виникли претензії і/або розбіжності, направляє іншій Стороні повідомлення з
зазначенням суті претензії і/або розбіжностей.
·         Протягом 15 ( п'ятнадцяти ) робочих днів з моменту отримання повідомлення, сторона, що отримала його, зобов'язана направити відповідь на це повідомлення.
·         Претензія та відповідь на неї надсилається на електронну скриньку Сторони якій адресується.
·         У разі якщо відповідь на повідомлення не буде відправлено Стороною, протягом 15
(п`ятнадцяти) робочих днів з дати отримання відповідного повідомлення, або якщо, Сторони 
не дійдуть згоди по виниклих претензіях та/або розбіжностях, будь-яка із Сторін має право 
звернутися за вирішенням суперечки до суду, згідно з чинним законодавством України.
·         Претензійний порядок вирішення суперечки не є обов'язковим для Сторін.

Відповідальність:
·         Інформація, яка розміщується на Сайті, додається на Сайт Організаторами. Компанія не має
технічної можливості і не зобов'язана контролювати розміщену інформацію і піддавати її
обов'язковій перевірці і затвердженню.
·         Компанія не гарантує достовірність, точність, повноту або якість будь-якої інформації, що публікується Організаторами та / або третіми особами на Сайті.
·         Компанія не підтримує і не підтверджує ніяку інформацію, розміщену Організаторами та / або
третіми особами на Сайті.
·         Користувач розуміє і погоджується, що, використовуючи Сайт, він може побачити інформацію, яка є образливою, негідною або спірною.
·         Компанія не має можливості проводити перевірку всієї інформації що розміщується Організаторами і не може гарантувати повну відсутність неточностей в ній, у зв'язку з чим не несе перед Користувачем відповідальності за будь-які помилкові та / або недостовірні дані про Заходи і послуги, так само як і за заподіяну Користувачеві шкоду й / або збитки через наявність помилок в інформації.
·         Будь-які матеріали, отримані з використання Сайту, Користувач може використовувати на свій
власний страх і ризик. На нього покладається відповідальність за будь-який збиток, який може 
бути завдано в результаті використання цих матеріалів.
·         Компанія ні за яких обставин не несе відповідальності перед Користувачем або третіми особами за будь-який збиток, викликаний використанням Сайту, вмісту Сайту чи інших матеріалів, до яких був отриманий доступ з Сайту.
·         Компанія не несе відповідальності за некоректну поведінку осіб, які використовують Сайт.

Компанія не гарантує, що :
1.       Сайт буде відповідати вимогам Користувача;
2.       Результати, які можуть бути отримані з використанням Сайту, будуть точними і надійними;
3.       Якість якого-небудь продукту, послуги, інформації, отриманого з використанням Сайту,
буде відповідати очікуванням Користувача;
4.       Сайт буде працювати безперервно, швидко, надійно і без помилок і буде відповідати
очікуванням Користувача;
5.       Всі помилки на Сайті будуть виправлені.

·         Сайт або його елементи періодично можуть бути частково або повністю недоступні унаслідок
проведення профілактичних або інших робіт технічного характеру, що забезпечують
нормальне функціонування Сайту. У такому випадку Компанія не несе зобов'язань щодо 
повідомлення Користувачів або неотримання ними інформації.
·         Компанія не несе відповідальності за недотримання Організатором умов проведення Заходів
або надання послуг, так як дані умови і правила знаходяться у винятковому віданні
Організатора.
·         Користувач приймає на себе повну відповідальність і ризики, пов'язані з оформленням Замовлень.
·         Користувач несе одноосібну відповідальність за будь-яку проблему, що виникла в процесі
реєстрації, оформлення, підтвердження та оплати Замовлення. У подібному випадку Компанія 
не несе відповідальність за будь-який збиток ( грошового або іншого характеру), що виник в 
результаті проблеми, викликаної або обумовленої помилкою або халатністю Користувача при 
використанні Сайту, в тому числі, неуспішним завершенням або підтвердженням будь-якої
операції.
·         Користувачі вказуючи свої персональні дані при реєстрації на сайті, погоджуються на збір та оброблення персональних даних Компанією з метою оформлення Електронних квитків та подальшої передачі їх Організатору відповідно до вимог Закону України «Про захист персональних даних» від 1.06.2010р. №2297-VI.

Безпека:
·         Компанія буде докладати максимум зусиль для безпечного використання Користувачами послуг сайту.
·         Всі дані платіжних карток зберігаються на окремому сервері та захищені.
·         Персональні дані Користувачів будуть оброблятись згідно з законодавством України та лише з метою з якою вони зібрані.
·         Користувачі самостійно відповідають за збереження своїх облікових даних (логін, пароль, електронна скринька). У випадку втрати чи підозри у використання Ваших даних третьою особою, Ви як Користувач зобов’язуєтесь повідомити Компанію про виникнення випадку і негайно змінити пароль до свого облікового запису.

Набуття чинності і зміна умов Положення:
·         Текст Положення, постійно розміщений та регулярно оновлюється в мережі Інтернет за адресою http: 2event.com/agreement, містить всі істотні умови і є пропозицією Компанії укласти Положення з Користувачем, на зазначених у тексті умовах. Таким чином, відповідно до статті 633 Цивільного Кодексу України (ЦК) даний документ є публічною офертою, і в разі прийняття (акцепту) його умов особа зобов'язується виконувати умови Положення.
·         Відповідно до статті 633 Цивільного Кодексу України, належним акцептом цієї оферти вважається послідовне здійснення Користувачем сайту наступних дій :

1.       ознайомлення та погодження з умовами даного Положення;
2.       введення реєстраційних даних в анкеті реєстрації та підтвердження достовірності цих
даних натисненням кнопки "Продовжити", або "Зареєструватися".
3.       для Організаторів додатково заповнення та надсилання Інформаційного листка і необхідних реєстраційних документів на адресу Компанії.

·         Від моменту натискання кнопки "Продовжити", або "Зареєструватися" та з врахуванням
вірного послідовного виконання всіх зазначених вище дій, Положення вважається
укладеним.
·         Положення може бути розірване в будь-який час з ініціативи кожної Сторони. Для цього
Компанія розміщує повідомлення про розірвання Положення на Сайті та/або направляє 
Користувачеві відповідне повідомлення, з моменту розміщення/надсилання такого
повідомлення, Положення вважається розірваним.
·         Користувач може розірвати Положення направивши Компанії на електронну скриньку sale@2event.com повідомлення про розірвання Положення.
·         Розірвання Положення з Організаторами відбувається на умовах зазначених у Агентському Договорі.
·         Сторони погоджуються, що Положення може бути відредаговане Компанією в односторонньому порядку шляхом розміщення оновленого тексту Положення в мережі Інтернет за адресою http: 2event.com/agreement Користувач згідно умов даного Положення повинен ознайомлюватись з оновленим тексом Положення, щоразу, перед використанням сайту.
·         У випадку, якщо оновлене Положення не влаштовує, чи не задовольняє потреби Користувача, йому потрібно припинити використання Сайту.
·         Якщо після розміщення оновленого тексту Положення, Користувач продовжує використовувати сайт – це означає, що Він погоджується з умовами оновленого Положення.


Немає коментарів: