Туристичний рафтинг "По Тисі разом": Візуальна "машина часу" для молоді (експеримент) Вiдпочинок "Клуб туристичного рафтингу ПО ТИСІ РАЗОМ"
Нами зацікавилися лічильник переглядів разів Залишайтеся з нами, ми працюємо для Вас! (команда туристичного рафтингу "По Тисі разом"

Візуальна "машина часу" для молоді (експеримент)


Молоду пару зістарили за допомогою гриму, щоб побачити їх реакцію один на одного чарез десятки років 

Для тих хто на "Ви"  з англійським,  ми зробили власний переклад українською у  субтитрах (оберіть у властивостях ролика мову і вклучайте субтитри) 

В рамках проекту «100 років краси» був проведений наступний експеримент: в студію запросили молоду пару, яка планує одружитися в наступному місяці. Далі над ними попрацювали візажисти і стилісти - спочатку їх зістарили до 50, потім до 70 і 90.
Після кожної «трансформації» вони з інтересом спостерігали за реакцією учасників на себе і один на одного. Ну просто до мурашок. Цінуйте кожен день, друзі. 

Схоже, ми з Вами однодумці.
Тому прошу звернути увагу на запропоновану тут "естафету милосердя" .
Хтось також відгукнеться і зробить це, або краще як ми і світ стане добрішим...Давайте купувати у стареньки те, що вони продають. Хоч би один раз на місяць. Хоч що-небудь.  Здачу не беремо. Один день супермаркети проживуть без наших грошей. А стареньким допомога.  
Передайте естафету іншим. Адже не завжди будемо молодими...
Не  забуваймо про це...  Дякуємо за небайдужість.  
================================================

Підпишіться щоб знати першими
про нові туристичні пропозиції у Закарпатті  разом із туристичним рафтингом "По Тисі разом" 
Ваш email: tyssa.ozdorov@gmail.com
email розсилки Конфіденційність гарантована

Немає коментарів: